Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FLORYN View Post
    Multumesc de urari tuturor !
    Supercar daca stiam ca pleci veneam si eu la BUC., chiar imi doream, dar din pacate nu sa mediatizat treaba.
    Cu stima, FLO.
    cine a stiut ca vrei sa te plimbi,ca te luam eu credeam ca deja esti pe vapor
    oricum voiaj usor si te asteptam cat mai repede

    Comment


    • Originally posted by SoNyKeL View Post
      pozeleeeee cu cagula
      esti tare sonykel, si inspaimantator 'pe deasupra"
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Tinand cont ca vine caldura , trebuie sa ne cautam un nou loc de intalniri ptr ca aqua magic va deveni neincapator 1-2luni mai merge maxim... in tabacarie nu se mai poate... deci astept propuneri , dar ganditiva sa fie un loc rezolnabil ca de exemplu la aqua se plang uni ca-i prea departe , deci trebuie sa fie la mijloc de oras...

        sigpic

        Comment


        • eu propun ca din luna Mai asa sa ne mutam in portul Tomis voi pe unde ati vrea,asteptam propuneri!!!

          Comment


          • supercar la port m-am gandit si eu dar drumul e sub orice critica eu ma umplu de draci pana ajung la pizzico cand ma duc la intalnirile DC , dar pana in port... si nu-mi zice ca tie ti-e mai usor mai ales ca ai masina mai teapana...

            sigpic

            Comment


            • asa e ai dreptate,din cauza drumului execrabil nu prea agreez locul asta,trebuie sa ne gandim la o varianta mai buna,cu loc mult de parcare si liber la ora aia

              Comment


              • ar mai fi tot in tabacarie dar in parcarea de jos ca sus acolo se construieste

                sigpic

                Comment


                • eu propun sa ne intalnim in parcare la poarta 1 , sonykel u stii parcarea
                  1.6 MPI CRAZY DRIVER

                  Comment


                  • hmm si cum ajungem pana acolo
                    ?

                    sigpic

                    Comment


                    • cobori pe drumu de piatra de la poarta 2 sau prin piata ovidiu , drumu spre port si mai e un drum de pe traian ....
                      1.6 MPI CRAZY DRIVER

                      Comment


                      • La poarta unu e loc destul e lejer si nu prea e aglomerat de aceea prima data am ales eu acel loc pentru intalnirile de pe celalalt forum. Se ajunge usor si nu cred ca sunt probleme la masinile joase. Loc mai este unde ne-am intalnit prima data acolo jos la onplonge ianinte sa intri in port. Dar se paote sa gasim aglomerat. In alte parti in oras nu prea avem unde sincer, doar in vreo parcare la vreun mall da nu mi se pare o idee buna. Si in Tabacariei e nasol drumu cel putin eu si lyv am avea pb. Daca mai stiti voi un loc bun astept variantele. Eu sunt pentru poarta 1. Mai am eu pana sa pot veni la intalniri dar abia astept sa vina momentul acela

                        Comment


                        • Intradevar in parcarea aia de la poarta 1 este loc suficient pentru intalniri, si nici nu este aglomerat. Mi se pare o idee buna, chiar daca drumurile care duc acolo sunt nasoale. Dar cine vrea sa merga la intalniri,si este pasionat ... nu cred ca il impiedica chestia asta. Merge ceva mai incet si nu se va intampla nimic la masina, nu?
                          Cu stima, FLO.



                          p.s. - felicitari Sony pentru avansare !
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Drumu este foarte bun nu trebe sa mergeti pe drumu pietruit se paote pe drumul catre portul tomis si la intersectia aia care trebuie acordata prioritate la cei din dreapta acolo virati dreapta si in capatu strazii adica la 200 m stanga (acolo e intrarea la paorta 1). Si inafara de piata ovidiu unde e drumu putin mai rau nu e nici o problema

                            Comment


                            • nush daca ar fi o idee prea buna cu mutarea locului de intalniri..nu stiu care ar fi rostu ei..ca si asa vine putina lume...:O
                              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                              Comment


                              • cat de putina lume o veni ... dar la vara chiar k nu o sa ai loc la aqua
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google