Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa a??? Sa ma scoateti repede de pe lista...las ca va tin eu minte.... haidi ca de acum o sa ajung si eu...ne auzim...ciaulles all
    :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
    proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

    Comment


    • Vezi ma vfmule eu am stiu ca inca ai in tine sange de loganist dar asta hellman a zis ca nu si ca sa te scoatem dupa lista... vezi ce preteni ai si tu

      sigpic

      Comment


      • Eu am zis de nr de inmatriculare ....
        1.6 MPI CRAZY DRIVER

        Comment


        • Hai las vrajeala ce vrei sai zic acum NIA

          sigpic

          Comment


          • De acum ma intitulez " ct-50-nia " alias sau a.k.a " vfm'u " ) hai ca a-ti luat'o si voi razna ))
            :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
            proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

            Comment


            • Loganistilor , ce facem duminica...
              am vorbit cu apvu si mi-a dat ideea de a merge la un gratarel... voi , ce ziceti?
              mergem undeva ori inspre tulcea ori inspre statiuni... astept propuneri de loc , cel mult 100km dus-intors...
              si cine aduce grataru ca doar nu venim fiecare cu cate un gratar...
              cam cine vine sigur?
              si cam cine ar veni dar nu e sigur , vreau sa-mi spuneti...

              sigpic

              Comment


              • Eu sunt pentru gratar, am doua variante ... preferata mea este padurea de la neptun ca si asa tocmai au facut curat pe acolo cu ocazia summitului sau daca nu va place acolo mai propun fantanita (basarabi) . Gratar am doar un grilaj amarat care se sprijina pe 3 fiare infipte in pamant vezi poza http://www.hi5.com/friend/photos/dis...nerId=37941604 (fara carbuni ) poza e de la neptun , oricum cu el am hranit 7 suflete la 1 mai-ul trecut . Deci eu votez neptun.
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • Eu as veni trebe sa ne gandim la un loc unde au acces toate masinile adica si cele joase, la neptun acolo ultima oara cand am fost era groaznic drumul chiar si pentru loganurile fara suspensie sport. Eu am gratar. Trece-ma pe lista

                  Comment


                  • La neptun nu am fost cu masina ca nu aveam atunci, la fantanita am fost cu FTH-ul si nu am avut probleme (suspensiile stoc) si mi se parea totusi mai defectuos decat la neptun (o regula de 3 simpla zice ca e mai grav la fantanita pentru cei cu tunning) , insa la neptun de cate ori am fost era full de masini nu stiu ce sa zic acum ... alte variante (malul ghiolului in mamaia )...
                    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                    Comment


                    • Pai apvule zi si tu un loc...

                      sigpic

                      Comment


                      • Nu fara apropieri tre sa fie cu o plimbarica de minim 20-30km ca ia mihai permisu si trebe sa sarbatorim

                        sigpic

                        Comment


                        • Ar fi misto si la Cheile Dobrogei.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • A nu acolo nu scuze fara suparare dar locu ala nu mai cel putin eu si multi altii suntem satui de locu ala...
                            costine alta propunere...

                            sigpic

                            Comment


                            • Si bem ... suc ... nu? sustin basarabi
                              sigpicMy ride

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google