Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GXG sa nu ma injuri.Nu era mai bine sa fi fost si o melodie ceva pe fundal,o melodie potrivita.Asta a fost gata nu mai stresez
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Si doua filmulete de la intalnire in drum spre Costinesti,filmate de mine din masina in timp ce conduceam
      Filmul I
      si
      Filmul II

      Comment


      • Originally posted by SUPERCAR
        Si doua filmulete de la intalnire in drum spre Costinesti,filmate de mine din masina in timp ce conduceam
        Filmul I
        si
        Filmul II
        Esti cameraman inascut ce sa mai...

        sigpic

        Comment


        • Frumoase poze si filme. Chiar e frumos ce ati facut voi, si mie imi place mersul in coloana.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Am si yo un filmuletz filmat in masina .... na iesit prea bine da pana mea... :| am uitat sa setez calitatea la maxim

            http://www.youtube.com/watch?v=tDJz3NjZSPE


            Comment


            • Are si muzica pe fundal.Dar am pus ce-am nimerit..n-am stat sa caut prea mult.
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • A iesit bine filmuletul, iti dai seama cum se uitau aia din Transporterul ala si vedeau ca ii depasesc vreo 15 Loganuri.)
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Originally posted by memo
                  Am si yo un filmuletz filmat in masina .... na iesit prea bine da pana mea... :| am uitat sa setez calitatea la maxim
                  parca am trecut si eu odata pe langa tine?
                  PS.Seteaza la calitate maxima si lasal asa numai umbla acolo,data viitoare avem si noi ce vedea la o calitate mai buna

                  Comment


                  • Oricum este bine ca sa filmat din mai multe masini, si sunt viziuni diferite. Multumim tuturor, acum avem si noi ce vedea, nu?
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • THE MOVIE
                      Intalnire LOGAN Club Constanta.Deplasarea la Costinesti
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • foarte tare.... bv baietii......suteti cei mai tari...ma faceti sa imi para rau ca sunt la brasov
                        sigpic

                        Comment


                        • RESPECT pentru coforumistii din CONSTANTA
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • Gica , foarte tare frate ! Filmarea este super ! Multumim frumos , si te rog ca si la alte intalniri sa mai vi cu fratiorul, sa ne filmeze. A fost o intalnire reusita , .
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • george e super filmul,a iesit bine de tot intalnirea,mi-a placut cum mergeam toti asa in linie
                              PS.Si coloana sonora ai aleso bine,te pricepi bine,felicitari frate!

                              Comment


                              • Super tare filmuletzu .... a filmat bine fratioru tau ....
                                Chiar asa mai adul pe la intalniri .... ca e si de treaba :P :P :P ....


                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google