Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O intrebare pentru ADU ,ce transparenta scrie pe abtibildele alea LLUMAR de pe geamurile fata,si cum a primit timbre LLUMAR ,avand in vedere transparenta(inexistenta de altfel)
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Baieti banuiesc ca terasa aia la care mergem maine, are ceva amenajat si inauntru, ca daca stam afara ... si mai si bem un suculet ceva, sigur inghetam.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Cred ca de data viitoare o sa schimbam si locul de intalnire. E prea frig ca sa ne mai adunam pe malul lacului. Deci maine avem sigur un subiect de dezbatut .Legat de terasa...in tabara cam toate sunt semidescoperite.(adica au acoperis si un perete,maxim 2 )
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • Intalnire ?

          Pai daca ar fi dupa mine, si stiu ca este si idea altor coforumisti, am putea ca de acum in colo sa ne intalnim la PIZZICO, in piata Ovidiu, fostul GENTE. Avem loc si de parcare pt. masinute, si loc la mese inauntru, Tratatie buna, eu zic ca-i un loc perfect pt. intalniri.
          Pe aceasta cale propun ca si acum Duminica , dupa ce ne intalnim la Tabacarie in parcare aia, sa mergem la PIZZICO. Astept opiniile voastre !
          Cu stima, FLO.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • suuper buna ideea

            sigpic

            Comment


            • Eu sunt de acord.
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • Sunt de acord care este .
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • si eu sunt d acord cu ideea...pana la urma merem la caldurica...
                  :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                  proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                  Comment


                  • pot sa vin si eu sau tre sa prezint talonu de logan? intrarea e pe baza de marci?

                    sigpic

                    Comment


                    • Te asteptam cu cea mai mare placere.Conteaza noi sa ne intelegem bine maine poimaine poate o sa avem skoda sau cine stie ce masina asta inseamna sa nu ne claxonam in trafic sau sa iesim la o bere ceva ? Bafta
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Originally posted by sonykel
                        pot sa vin si eu sau tre sa prezint talonu de logan? intrarea e pe baza de marci?
                        Pana nu ai ZKR nu poti veni asa ca lasa-ne.....

                        Comment


                        • Originally posted by RamboX
                          Pana nu ai ZKR nu poti veni asa ca lasa-ne.....
                          bine mai pe tine si pe ZKR-u tau va las... sa-mi admirati dacia veche

                          sigpic

                          Comment


                          • Cred ca ajung si eu cu toate ca fac compromis pentru voi (am 15010 km) si tre sa merg la prima revizie. Vin doar in Tabacariei daca ajung (mai am de reparat un spoiler fata) ca nu vreau sa fac km in plus.

                            Comment


                            • Sonykel oricine se simte bine poate sa vina.si atata vreme cat esti membru al clubului inseamna ca te pasioneaza loganul.deci esti bine venit. TE ASTEPTAM!.
                              Te asteptam si pe tine apv-ule
                              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                              Comment


                              • deci pana la urma la 18 ne intalnim in tabacarie? si de acolo plecam la pizzico. nu? 90%vin dar e nasol ca a inceput stresiunea

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google