Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce mi-e dor de voi mai dargi tovarasilor!Din pacate,fiind eu in medical cam lung,banii sunt scurti,si aseara am spart tot.Asa ca stau cuminte,nici bonuri nu mai am ca sa vin pe la intalniri!Si peninsula ,mie mi se pare cel mai pitoresc cartier al Constantei,chiar daca e decupat din Irak.
    Domnu Pigoo,mi-ai parut un tip care stii de gluma si de-aia am indraznit,daca esti ofensat imi cer scuze,stii vorba,I'm a lover not a fighter.

    Comment


    • Aseara am fost prin tuzla-23august cu inca 2loganisti dar ne-am gandit sa nu deranjam... Poate next time...

      sigpic

      Comment


      • Nu m-am suparat deloc . Chiar nu am de ce !
        sigpic

        Comment


        • Intre 16.30 si 18.15 am fost plecat sa benchetuiesc(!).Daca dai un telefon inainte,e o.K.,de regula daca e lumina afara si nu e sarbatoare sunt la servici sau am o ocupatie care poate insemnna ca pot fi plecat.De ce nu ati incercat mai Sonykel,ma puneam si eu bine cu organi...Stii tu!

          Comment


          • Poze de la intalnirea de azi? Sau cine a fost prezent?

            Comment


            • A fost frumos si azi, dar nu cred ca a facut careva poze .
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Frate parca esti securist poze si prezenta rpd raportu

                sigpic

                Comment


                • Cei care suntem legati scurt intrebam si noi,ca de ,de-aia exista realitatea virtuala.

                  Comment


                  • Bbogdan nu ma refeream la tine...
                    apropo azi toata ziua ai stat pe forum cei cu tine???

                    sigpic

                    Comment


                    • Nu prea s-au facut poze. S-ar putea sa aibe edi cateva. In rest ne-am intalnit la pitzico in parcare apoi am mers la un suc si..Cam atat
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • Pai sincer cine sa faca poze
                        cand noi aveam treaba
                        radeam glumeam si ce-am mai ras la faza cu marinarii si acum ma doare burta ... Alo mami sunt pe aeroport maine vin
                        si floryne ia mai zine cum e cand cobori in port

                        sigpic

                        Comment


                        • Scuze ca nu am reusit sa mai stau la suc, dar trebuia sa plec la bucuresti(am ajuns cu putina intarziere dar am reusit).... Sper sa pot ajunge si saptamna viitoare, daca nu cand oi putea
                          P.S Daca aveti prieteni sau cunostinte care vor sa vina spre cta la sfarsit de saptamana sa imi ziceti ies si eu mai ieftin(ne cuplam si impartim benzina)

                          Comment


                          • Adytza adumi si mie ceva de la burger king cand mai vi

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by SoNyKeL View Post
                              Bbogdan nu ma refeream la tine...
                              apropo azi toata ziua ai stat pe forum cei cu tine???
                              De unde sti mai securistule !!!
                              Si las frate ca am sa-ti fac beep si tie cand voi cobora intr-un port, , sau poate te iau in voiaj cu mine , ce zici? ))
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • Joi seara e bine? Sa te servesc cu ceva rece de la burger king, ca iti dai seama ca nu o sa sta cald pana la cta, doar sa il pun pe radiatorul de la masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google