Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E bine ca sa mai incalzit afara,sesiunea sa terminat si acum poate ne adunam si noi mai multi.

    Comment


    • Pai poate pentru uni sa terminat , dar pentru alti, inca mai este ... ce'i drept nu pentru mult timp.
      A fost frumoasa intalnirea de azi , nu stiu exact cati am fost , dar am fost ceva. Ma bucur ca v-am revazut dupa atat timp baieti, si ca in sfarsit am facut cunostinta cu uni dintre voi : Gabi si Bogdan.
      Bogdane, sincer am ciudatul sentiment ca te cunosc de undevaa dar nu stiu de unde,
      In rest a iest caterinca la Capucino, dar eu acord un (-) localului ca este mult fum.
      Astept propuneri sa vedem cum facem cu patinoarul , cand ne intalnim , daca ne vom intalni si la ce ora, ok?
      Lui "acustic" il felicit pentru masinuta , e misto culoarea. Sa ai grija de ea !
      @All - o saptamana cat mai usoara !!
      Cu stima, FLO.

      L.E. - cu poze voi reveni maine, ca nu am avut timp sa le descarc.
      Pufosule, spala in puii mei masina aia !
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • ba cat am ras la capucino de am ramas fara aer ) desi cand am ajuns acolo eram plin de draci... si bun si ceaiu ala de piper )

        apropo NU SCOICA never ever never never never

        Prezenta(pfuu nus cum sa incep):
        1.bbogdan
        2.beciacustic
        3.Cristinacht cu cicutza
        4.adytza cu monica
        5.andrei si cristitranca
        6.pigo
        7.leo
        8.liviu
        9.gabi
        10.supercar
        11.ema laborex
        12.florin cu junioru
        13.sonykel si bambucha
        si cred ca astia suntem toti
        Last edited by SoNyKeL; 9 February 2009, 09:02.

        sigpic

        Comment


        • FLORYN ms si o sa am grija de ea cu sifuranta.
          Azi a fost prea tare intalnirea, la capucino....am ras pe cinste.... ziceai ca e localul nostru ).
          I-a fost rau cuiva de la capucino/ciocolata calda? Eu sunt ok nu am nimic....restul?)
          Numai bine si ne vedem saptamana care vine
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • Pufi ai o bila neagra de la moni, daca vede ca ai scris acolo adyttza si simona ne ia pe amandoi de gat(asa ca sa faci bine sa rectifici), eu stiu ca ti-a ramas gandul la simona.
            In rest misto intalnirea de azi, imi pare rau ca nu am putut merge la suc, dar asta e, as pleca luni dimineata la bucuresti da as cam ramane fara loc de parcare.
            salutare tuturor si sper sa ne vedem saptamana viitoare

            Comment


            • Super azi, cațn vremurile bune.
              Pufosule, ne'ai pus pe perechi? Eu cu Tranca, tu cu Bamboo... noroc de aditza ca are femeie noua (ma rog, nou botezata).
              La patinuar... ORICAND pana miercuri, joi seara nu am cum. Marti, din cate stiu eu e seara studenteasca de la ora 22.00 (stai cat vrei).
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                ba cat am ras la capucino de am ramas fara aer ) desi cand am ajuns acolo eram plin de draci... si bun si ceaiu ala de piper )
                Cat ai ras tu,da eu numai vin cu voi la nici un suc daca mai fumati asa cate 10 odata ca m-am saturat sa vin acasa sa umplu casa de fum doar din hainele mele ca se imprima fumul,numai zic ca ma si deranjeaza.

                Comment


                • rectificat . dar wtf is simona??? be beci nu am avut nimic de la piperu ala , tranca tu? ciuctza? florine ala micu a dormit pe lustra azi noapte???
                  supercare nu mai veni tu te-ai jucat pe pda
                  Last edited by SoNyKeL; 9 February 2009, 09:05.

                  sigpic

                  Comment


                  • Nu nene, al meu pici nu are nimic, dar ia zis lu masa ca a baut cafea cu piper. Asta ca te-a auzit pe tine facand scandal, Noroc cu KTY ca a avut grija de el, zic si eu sarumana ,
                    In rest , intalnirea a fost parca una de revizii, la partea elecrica .
                    Iar cu patinuarul, sincer eu speram sa o facem undeva mai pe la sf sapt , adica , Joi sau Vineri .
                    Hop si eu cu cateva poze :
                    Attached Files
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • Superba intalnirea, super a iesit. O saptamana cat mai placuta. Numai bine.

                      p.s. Deci la patinuar cand mergem ?
                      Last edited by Christnacht; 9 February 2009, 11:04.
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Mergem miercuri pe la 21-22seara la patinuar... Cine vine??? Eu NU ma dau...

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL View Post
                          rectificat . dar wtf is simona??? be beci nu am avut nimic de la piperu ala , tranca tu? ciuctza? florine ala micu a dormit pe lustra azi noapte???
                          supercare nu mai veni tu te-ai jucat pe pda
                          nici p naiba....am umplut cu vreo 5-6 plicuri de zahar...s-a dus piperu

                          Comment


                          • Miercuri in concluzie o sa merg . Vrea sa mearga si Cicutza la patinuar dar cu o conditie: Vrea sa patineze cu tine pufosule ). Asa ca te descurci cu ea
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Nu patinez



                              ...decat in privat

                              sigpic

                              Comment


                              • Daca este pe Miercuri , atunci vin si eu, si nu oricum, vin si cu sotia. Asa ca domnisoara KTY, esti asteptata . Sti tu de cine,
                                Pana la urma cand ne intalnim la locul cu pricina?
                                Si cat costa inchirierea+ora de patinaj? Ca nu stiu, n-am fost niciodata.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google