Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu vreau un gratar pe plaja sunt interesat de idee dar cum facem si cine vine
    drive with speed than you die fast

    Comment


    • Da a fost frumoasa intalnirea de ieri si tot asa sa o tinem de acuma ca Golanii
      Sony multumim de suc si buna ideea aia cu gratarelu' dar daca e sa puna cineva bani pentru mine...sau vin eu cu microbuzu vineri seara ....si mai e o problema duminica daca e ma ia cineva?....in caz ca nu vine Ema sau Ptk-u'
      Attached Files

      Comment


      • pai hai sa incepem o lista:
        1.sonykel
        2.delphinas
        3.alex
        4.loganu
        5.

        completati pe parcurs... vedem noi cand ne intalnim sa strangem banii... dar cine vine cu grataru???
        Last edited by SoNyKeL; 9 March 2009, 19:08. Reason: Automerged Doublepost

        sigpic

        Comment


        • 1.sonykel
          2.delphinas
          3.alex
          4.loganu
          5.BeciAcustic
          6.
          Sa ma uit daca am eu gratarul in garaj ... ca nu mai stiu daca e la garaj sau la tara )
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • ar trebui sa propuneti cam si ce suma sa punem... adica nustiu dar eu zic sa nu ne complicam cu prea multe cu cumparatu , adica carbuni farfurii de unica folosinta mustar si ketchup mititei si mai punem ceva? astept propuneri... ca ne chinuim de peste un an sa mai facem un gratar

            sigpic

            Comment


            • 20-30 de lei ? adica sa avem tot necesaru....si sa mancam sanatos...nu fiecare 2 mici ,o aripa de pui si un pahar de suc ( exemplu )
              Last edited by Loganu; 9 March 2009, 19:40.

              Comment


              • pai sa vedem cati ne strangem... dar nici foarte multa mancare ca doar nu o sa stam toata ziua sa ``gratarim`` acolo...

                sigpic

                Comment


                • cu 20 lei la cati o sa ne strangem eu zic ca e suficient...eu cand fac gratar cu prietenii asa strangem ... 20 lei si ajunge si pentru mancare si suc fara probleme... acum asteptam si alte propuneri.... hotaram aici si pana la urma il facem acolo unde am stat si duminica asta? ar fi misto
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • pai clar acolo il facem... adica pe plaja...
                    ca si mancare cred ca o sa ne rezumam doar la mici si carnati ptr ca se fac reped si usor
                    Last edited by SoNyKeL; 9 March 2009, 21:45.

                    sigpic

                    Comment


                    • facem si niste piept de pui carnati mici sucuri etc cam 20-30 ron si sa facem cump de de duminica dimineata dar sa ne strangem cumva sambata sau duminica dimineata sa dam bani de gratar lemne vad eu cum rezolv ca ma duc pana la valu sa iau un sacosa de lemne
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • eu zic ca pieptul de pui este mai pretentios trebuie sa i girja de el se face greu si unde bagam atat..... eu zic ca ajung mici si carnati deja imi ploua in gura ) sa vina duminica!
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • 1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          x. si eu

                          Va duc intr'un super loc de gratar, in constanta aproape de pufi. E cam nasol cu coboratul, dar daca eu ma bag fara nici o problema nu vad de ce nu ati cobora si voi (aia cu suspensie normala).
                          Ca bani... eu zic sa nu ne agitam cu mai mult de 10 15 lei. Daca ne strangem 10 oameni deja sunt 100 150 ron, cati km de mici iei?
                          sigpic

                          Comment


                          • 3-4 km ajung cred eu )
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • Ganditi-va ca o persoana mai mult de un carnacior si cca 3/4 mici no sa manance . La care se mai adauga painea si suculetul sau berea pentru cei nondrive. Parerea mea ca 20 lei este deja mult pentru asta .
                              Iar ca locatie , nu conteaza unde va fi , chestia este sa fie cat de cat ferita de vant . Daca doriti un gratar sanatos , adica mai mare , am eu unul si-l pun la bataie.
                              Ma abtin sa fac vreo promisiune ca vin , ca parca vad ca iar iau teapa.

                              L.E. - la multi ani Sony !!!!!!!
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • eu sunt de acord cu Andy nu are rost sa ne intandem mai mult de mici si suma de 15 ron maxim
                                ca daca te gendesti ca o sticla de suc e 6 lei de 2 litri
                                si o casoleta de 14 mici e cam 12 lei daca nu grasessc
                                si putem sa facem intalnirea direct pe plaja sa nu mai pierdem timp pe drum
                                sa se faca lista ne intalnim si dam bani........duminica mici
                                apropo de mici eu zic sa ii luat de pe str Farului(cunoaste cineva?)
                                bft si numa'bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google