Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si de data asta sunt de acord cu Andy ca sa nu ne prinda noaptea pe plaja
    putem face un efort sa ajungem la Aqua la 15:30
    Soni "LA MULTI ANI!!!" (cadou l-ai primit) ;)
    deci cand si unde ne intalnim sa strangem bani?
    ca sa nu stam in ultima clipa sa alergam.......parearea mea
    bft numa'bine

    Comment


    • la multi ain sony ieri fugeai repede ca sa nu dai de baut ) gata cu offtopic sunt de acord cu sony
      drive with speed than you die fast

      Comment


      • Drumul pentru o masina inalta este acceptabil adica eu intrasem acolo cu loganul cu barile dar fara suspensie (atentie exact cand ajungeti jos pe plaja sa nu fie 3 4 persoane in masina ca atingeti cu spoilerele care are) locul este bun, dar eu as avea ceva de spus cred ca ora este putin cam tarzie dupa ora 3 4 dupaamiaza incepe sa se lase frigul (stiu cel mai bine cum variaza temperaturile deoarece stau de dimineata pana noaptea afara) as propune ca la acea ora sa fie cam gata mancarea ca poate noi rezistam ca baieti dar daca venim si cu fetele ele o sa cam inghete. Parerea mea

        Comment


        • da.. si eu zic sa ne strangem pe la 3 si sa plecam repede..
          mihai tu daca vrei poti sa mergi cu mine cu masina, crezi ca poti face asta? :P
          sigpic

          Comment


          • Locatia pare misto din filmulet.....si acolo nu cred ca o sa fie nimeni duminica deci merge de un gratar. Pentru ora sa votam .... 3 sau 4 .... dar la 4 cred ca este cam tarziu ... pana se incinge gratarul pana se face mancarea.... dureaza.... Cand ne intalnim sa strangem banii? joi sau vineri?
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • Sony manelistu !!! Original..... !
              Hai sa ne vedem Vineri seara cam pe la 19.30 ,la Aqua sau City cum vreti voi , si sa ne strangem banuti. Ce ziceti este ok?
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Pentru mine este bine ... desi la 8 termin cursurile dar pelc mai devreme locatia nu conteaza....
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • hai Sefu zi ceva ca asteptam deciziia finala
                  lumea asteapta vrea sa voteze.....heheheh
                  ce lucruri mari vrem sa facem

                  Comment


                  • 1.sonykel
                    2.delphinas
                    3.alex
                    4.loganu
                    5.BeciAcustic
                    6.andy
                    7.pigoo
                    8.gaby_laz
                    9. Ptk ( doar ce am vorbit cu el si o sa fie prezent la gratar )
                    10. Plv-u' nu se stie sigur
                    11. ....


                    Sefu' sa ne spui cum facem cu bani
                    Last edited by Loganu; 11 March 2009, 19:31.

                    Comment


                    • o intrebare mai am.... vine cineva cu prietena/amanta/sotia/pitipoanca? ca sa stiu si eu ...
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • gata mai. scuzati dar de vreo 2-3 zile plec dimineata la 8 si mai ajung seara la 8acasa... si maine va fi tot asa. in fine... ne vedem vineri la ora 20 la clubu elevilor acolo in fata jos... ne adunam sa strangem banii si sa punem la punct toate detaliile...
                        locatia va ramane una dintre cele 2 filmate preferabil prima.

                        Deci ne vedem vineri la ora 20 la clubu elevilor prezenta obligatorie ptr cei care vor sa vina la gratar mai putin gaby care e de munca... cei din navodari daca nu pot veni ne auzim vineri seara la un telefon...


                        Alex nu fugeam de tine , ma grabeam sa plec la munca , eram in intarziere ca am stat cu andy la o tigara. Si de baut am dat duminica celor prezenti la capucino si daca ma suparati poate dau si duminica sau poate nu...


                        PS la prognoza meteo nu se uita nimeni , se pare ca va fi cam nasol duminica... dar grataru putem sa-l facem si cu geaca pe noi nu???

                        a mai avem o mica mare problema in afara de faptu ca duminica va fi frigulet si inorat...
                        nu avem gratar...
                        are cineva gratar???
                        eu unu sunt de acord cu grataru doar sa nu ploua sau sa ninga in rest ce daca e frig...
                        Last edited by SoNyKeL; 11 March 2009, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                        sigpic

                        Comment


                        • la ora 20 vineri sunt prezent. Parerea mea este ca sa nu ploua sau sa nu ninga... daca e frigut ne incalzim pe langa foc sau dam o tura mica cu masina in loc sa ne incalzim... rezolvam noi cumva... numai sa nu ploua. Gratar cine aduce ...? eu nu am .... pana la urma cati bani punem?
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • Bni... vedem noi vineri seara. Dupa cum am mai zis, eu o sa vin cand e potolul gata, nu ca nu mi-ar face placere sa o frec pe langa gratar, dar munca...
                            Eu o sa vin singur sau, eventual cu un coleg de munca.

                            P.S. CARE ARE PILE LA RCS, astept un mesaj privat. E pentru ceva 100% legal
                            sigpic

                            Comment


                            • bani maxim 20de ron cred... sa aveti vineri la voi bani...
                              cine aduce gratar?

                              bani maxim 20de ron cred... sa aveti vineri la voi bani...
                              cine aduce gratar?
                              Last edited by SoNyKeL; 12 March 2009, 00:07. Reason: Automerged Doublepost

                              sigpic

                              Comment


                              • Beciule daca vrei poti sa vi tu cu doua ca nu ma supar ca sotia trebe sa mearga la munca duminica
                                vad ca mare lucru nu sa hotarat....ora de dumuminca si suma exacta
                                eu zic ca 150 e numa bine
                                hai sa be hotaram
                                aaa si de gratar zicea ca are Florin da nu vine poate face cineva un efort???
                                bft si numa'bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google