Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahhhh , deabia astept sa-l vad pe Fluffy cum isi da talentele pe langa gratar .
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • hehe radeti voi radeti
      da eu sunt faultat voi sta cu curu in masina si va voi admira...
      aseara am calcat intrun cui care mia intrat in calcai si doare de ma ``cenzurat`` pe mine...

      sigpic

      Comment


      • deci la 15 la aqua... voi fi acolo... si nu mai zice tu pufosule ca nu traim... eu am probleme cu contu asta handicapat.... ... salut all

        P.S. @ADY... chiar nu te-am vazut.. scuze dar cred ca ma grabeam ... ne vedem azi
        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

        Comment


        • copii ne vedem la 15 la aqua eu acum plec ca mai am un gratar in neam cu verisorii lu tata...
          ieri sau facut 2luni de cand sa dus printre ingeri...


          o sa ma intalnesc pe la 2 cu alex sa facem piata daca e ceva comunicam telefonic...

          sigpic

          Comment


          • FLORINE paine am luat deja asa cum am vb 6 buc feliate dealea mari
            carbuni....stiam ca sunt dar cred ca sotia ia aruncat ceva de genu
            o sa trec sa mai iau ceva lemne o legatura si sa aduc si scule de intos mititei

            Comment


            • prajitura lu kelu a ramas la mine... of of of va trebui sa o mananc singur
              frumos grataru...
              sa ne traiasca in primu rand:
              bucatarii: andy si delphinash
              floryn ca a adus grataru
              alex ca a fost ajutor de gratar , ajutor de cumparaturi si a facut rost de sunca
              hai cu pozele
              Last edited by SoNyKeL; 15 March 2009, 20:09. Reason: Automerged Doublepost

              sigpic

              Comment


              • Ce gratar nene, ca parca sa organizat o nunta. Mancare ca la nebuni, si sa nu mai zic de sucuri . Pacat ca a fost cam frig , ca sigur se lasa si cu ceva berica pe acolo . Mergea la fix cu carnaciorii aia.
                Misto ca am fost prezenti in numar mare , si mi-a placut , a fost relaxant .
                Acum va intreb , cand va fi urmatorul?? Hai ca nu mai urc gratarul in casa , ramane in portbagaj. Poate gasim si o alta locatie ceva mai cu verdeata , si mai la adapost.
                Astept pozele !
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Originally posted by SoNyKeL View Post
                  sa ne traiasca in primu rand:
                  bucatarii: andy si delphinash
                  floryn ca a adus grataru
                  alex ca a fost ajutor de gratar , ajutor de cumparaturi si a facut rost de sunca
                  si eu pt ca v-am ajutat sa terminati mancarea
                  sigpic

                  Comment


                  • bai am uitat sa facem cele 5kg de ceafa de porc si mai avem si 3purcelusi de lapte...
                    ptiu la naiba...

                    sigpic

                    Comment


                    • Ana.... mai Sony tu visezi cu ochi deschisi frate ! Adevarul ca la cat jar mai era , pe bune , frigeai un porc intreg .
                      Mai dar eu am o nelamurire , de ce au plecat cei de la Renault si Dacia ? Adica mi-ar fi placut sa fi stat si ei cu noi.
                      Hai cu pozeleeeeeeeeeee !!!
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • i-am gonit eu
                        hai ma cu pozele
                        andy cand intri pe mess dami un bip...
                        apropo porcu era dala infestat cu dioxina happy pasti

                        sigpic

                        Comment


                        • da intradevar frumos....sa-mi pastrezi nitica prajitura sau macar ambalaju Puffy
                          Andy ce faci cu pozele ne ti in tensiune?si eu care credeam ca le vad deja....mai ales sotia vreoia sa le vada......si ma bucur ca frigu nu ne-a stricat distractia
                          sa vina caldura aia ca merem la vedereata cum a zis si Florin sa jucam un fotbal
                          portari....cine se oofera

                          Comment


                          • Super intalnire, macare buna si din belsug, putin firg dar ne-am simtit bine, locatia a fost foarte buna dar pe asa o vreme te cam flutura vantul ... toate bune si frumoase dar ar fi mers si o berica insa e mai bine cu permisul in buzunar Asteptam toate pozele nu numai de la andy ... au fost 2-3-4 aparate....o gramada...eu am daor 2 poze facute dar nu le-am descarcat...o sa le pun cand le descarc ...
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • imi pare rau ca nu am dat curs invitatiei unora dintre voi...dar la ora 13:00 am plecat spre iasi.
                              Am avut placerea sa ma intalnesc pe drum si cu alti membri LC din toata tara...in special GL.
                              Ce frumos e cand vezi stickere lipite si niste blitzuri
                              in rest sa fim sanatosi ,drumuri bune si sanatate multa
                              Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                              Comment


                              • Da a fost super misto,cred ca putem repeta un gratar de genu asta si luna viitoare cand va fi ceva mai caldut

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google