Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da... lasa ca filmez eu cu telefonul.....
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • ma baieti daca cautati ceva nou,si dragut,exista la vre-o 5 km de navodari,o localitate mica,Sibioara.
      e o padurice,dragutza,cu un parau....e super....acolo se aduna tot navodariul de 1 mai....
      eu stiu...ganditi-va .....poate poate....
      love it,hate it,kiss it....just smoke it!

      Comment


      • Asa la corbu, pe plaja. E super locatia si e la ~25 de km de cta.
        sigpic

        Comment


        • nu vb de corbu....e ceva intr-o padurice nu langa mare....parca data trecuta langa mare mi-a intrat tot vandu in oase....acum o sa fie ceva la dapost....
          love it,hate it,kiss it....just smoke it!

          Comment


          • Am fost si prin mamaia si dupa mamaia spre navodari si nu prea am gasit nimic la iesirea din mamaia... s-au facut numai vile si casute ... In schimb am gasit 2 locatii in mamaia una la butoaie(primul filmulet VIDEO11) unde este bine iar a doua locatie ar fi la hotel national vizavi este tot o parcare mai mare unde este mult mai adapost(filmul doi VIDEO12), aici batea mai putin vantul. Acum ramane de vazut si cum va fi vremea .... poate se mai incalzeste sau macar sa nu bata vantul asa tare....
            Orice ar fi nu mai e ca pe plaja sa ne intre vantul peste tot....
            Acum spune-ti ce parere aveti, o sa puna si FLO pozele si filmuletele cu camera lui care se vad mai bine.
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • beci-acustic da acolo oare avem voie ? din cate am auzit amenda este de 5.000 lei :| daca se face gratar ..
              Daca vine maine cineva in navodari lasati un mesaj sau dati un beep la 0722892065 si mergem si ne uitam la paduricea aia de langa ecluza ca e mai mult adapost...sau era buna idea lui pastmaster .. numai ca drumul de la navodari-sibioara e varza si trebuie sa ocolim si o luam pe soseaua tulcei...vreo 15 km .. nu e mult oricum

              Comment


              • nu e amenda ne-am interesat. Am intrebat pe cineva de acolo si a zis ca acolo se fac gratare des si nu e problema decat in timpul sezonului. Am oprit la acele afise cu amnezi si am facut poze cu camera lui FLO sa vedeti despre ce este vorba. Zice numai de pescuit... o sa vedeti cand pune si el pozele....
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • pana la urma cum ramane?
                  deja e joi...si noi inca nu jtim unde sa mergem....
                  in loc sa venim cu zeci de idei,mai bine le-am experimenta pe rand,o saptamana la butoie,o saptamana la ultima playa,o sapt in alta parte si tot asa....
                  mai bine sa ne punem toti de accord cu o locatie si cand ne revedem atunci stabilim locatzia pt urmatorul meeting..
                  love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                  Comment


                  • hmmm...am stat si mam gandit la terenurile acelea de fotbal / tenis din tabara-navodari...este multa iarba si adapost ..si putem sa incingem si fotbal/tenis numai ca trebuie sa discutam cu paznici si trebuie sa le dam si lor ceva ...10 lei ...ca de... cica se supara domn' patron din bucuresti ..

                    Comment


                    • hai cu grataru sa sara ciorba din castroane sa sfaraie mici pe gratar

                      1-Floryn + Alex desigur.
                      2.-Loganu'
                      3.-Ptk ( probabil )
                      4. Ema
                      5.SoNyKeL
                      6. Gaby-laz ( doar ce am vorbit cu el si vine )
                      7. BeciAcustic
                      8.Pigoo
                      9 andi
                      10.delphinas
                      11.chelu
                      12.costas???
                      astai lista cine nu e sa zica


                      cine are idei de locatii sa intre pe mess sa vorbeasca cu mine si o sa decid eu...
                      oricum vineri la ora 20:00 ne intalnim sa strangem banii...
                      loganule ptku ema vin???


                      am tot citit locatiile voastre eu propun unde zice loganu adica la mini-paduricea de la ecluza navodari cica coboram podu , dreapta spre midia si dupa 200m iar dreapta e padurice cica drumu e mai bun decat asta de la plaja. ce ziceti mergem acolo????? sau mergem in mamaia unde au fost azi flo cu beci??? hai votati
                      1.mamaia
                      2.ecluza navodari
                      Last edited by SoNyKeL; 19 March 2009, 20:32. Reason: Automerged Doublepost

                      sigpic

                      Comment


                      • pufi sa te corectez putin ... cum veniti dinspre constanta .. urcati podu ...ajungeti la intersectia aia... stanga spre navodari..dreapta spre midia....facem dreapta...coboram valea aia si dupa vreo 200 de m iar facem dreapta si acolo e un drum pietruit numa' bun

                        Revin maine cu poze / filmulete

                        Ptk - ala sa vad ce naiba face ..probabil tine telefonu in partea dorsala :|
                        Last edited by Loganu; 19 March 2009, 21:12.

                        Comment


                        • maine seara la ora 20 la clubu elevilor toti cei vin la gratar sa fie prezenti sa strangem banii...
                          sami dea cineva un pm cu numaru lu delphinas

                          maine seara la ora 20 la clubu elevilor toti cei vin la gratar sa fie prezenti sa strangem banii...
                          sami dea cineva un pm cu numaru lu delphinas
                          Last edited by SoNyKeL; 19 March 2009, 22:16. Reason: Automerged Doublepost

                          sigpic

                          Comment


                          • Baieti imi pare rau dar trebe sa va anunt ca nu pot veni .....
                            Andi trebe sa te descurci fara mine,imi pare ff rau
                            Pufi .....dulciurile raman fara tine
                            Pgule mai multa mancare pt tine 1 min si 1/4 de carnacior
                            Distractie placuta la toata lumea

                            Comment


                            • ne vedem maine la 20:00 la clubul elevilor, vin si eu direct de la cursuri...ma asteptati si pe mine 5-10 min daca intarzii ;)
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • Diseara la 20.00 la clubul elevilor.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google