Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti.Vad ca va merge bine. Mai am "doar" 3 luni si va vizitez si eu pe la intalniri :P .Pana atunci salutari din, momentan, malayesia.
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • vezi ca fractu nui cuminte... pot sa-l trag eu de urechi???

      sigpic

      Comment


      • Ce ai ma. Ema sofer exemplu (nu zic pentru cine e, dar e).
        Duminica o sa va vizitez doar.
        sigpic

        Comment


        • Hmm fotbal mai treceti 3 pe lista eu prietenul meu george si cosmin mcs

          Comment


          • bai ! daca se baga cosmin mcs la fotbal, eu, pigoo mco, nu ma mai joc.
            imi iau jucariile si plec .
            sigpic

            Comment


            • De ce ma tie frica sa nu te loveasca o bomba de 92 de kg?

              Comment


              • nu e vorba de lovit, ca daca era asa, imi era frica sa ma loveasca in mana... dar ala joaca fotbal ca un tampit
                sigpic

                Comment


                • wow.. deci avem nevoie de un arbitru !!! ) ... Sony ce zici>???< )
                  My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                  Comment


                  • Arbitrul alearga mai mult decat un jucator, deci sony... exclus. Il propun pe post de majoreta.
                    sigpic

                    Comment


                    • vin eu arbitru
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • Eu neavand nici o treaba cu fotbalul pot fi arbitru cu sony) eu central si el de tusa si stam sa va vedem de la o cafenea din apropiere
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • ady lasa ca jucam noi...dam cu stangu-n dreptu' ... o sa iasa ceva ....


                          Deci cine aduce minge maine ?

                          Comment


                          • tu o aduci...

                            Azi la ora 20:30 e ora pamantului... Green Hour... Azi la ora20:30 o sa mananc ceva verde si o sa ma bashesc si o sa ragai pana trece ora...
                            Last edited by SoNyKeL; 28 March 2009, 20:17. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • toate astea cu lumina stinsa si televizorul aprins
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • ANUNT PT. TOTI FORUMISTII CONSTANTENI SI NU NUMAI

                                3% DISCOUNT sub oferta pietii la achizitionarea unui autoturism din gama DACIA

                                5% DISCOUNT sub oferta pietii la achizitionarea unui autorism din gama RANAULT

                                Oferta valabila la achizitionarea unui autoturism nou indiferent de forma de achizitionare (cash/ rate/ leasing ...)

                                Pt. detalii 0720-414.448
                                sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                                :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google