Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ct-07-apv View Post
    Poate va ganditi si la o locatie de data asta si nu pe plaja ca nu sta nimeni sa alerge pe plaja abia ne miscam pe asfalt dapai pe nisip.
    Nu facem performanta, batem turca. Joc pe modern numai nisip nu e, e tare pe jos se poate juca. Azi... a fost debandada si ca bonus, dupa ce am ajuns pe plaja la modern am descoperit ca nu mai era minge. Ma bufneste rasul, da'... total de-an@#lea.
    sigpic

    Comment


    • Andi nu e vorba de performanta este vorba sa ne jucam ca aia e de fapt. In fine deci saptamana viitoare unde batem mingea?

      Comment


      • O solutie ar fi sa isi ia si Piturca logan si sa vina la intalniri...

        Comment


        • Macar sa facem o mica prezenta a celor care au fost azi la intalnire. Ca poze ... sunt convins ca nu a facut nimeni .
          Apropo ati vazut postul lui Steel , nr= 5641 ? Vreau si eu sa facem asa ceva . Nu ar fi misto? Trebuie sa vorbim pe tema asta.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • Da Florin ar fi frumos. Propun ca dupa expozitia de la Bucuresti adica peste vreo 3 saptamani sa facem si noi o intalnire super organizata aviz pufy cu poze filmat chestii de genu

            Comment


            • Prezenta:
              1. Floryn
              2. Beci
              3. sonykel
              4. alex gnt
              5. alex mangalia
              6. apv
              7. gaby
              8. supercar
              9. rdd
              10. ptk
              11. ema
              12. loganul
              13. pigoo
              14. lae(a trecut sa ne salute)
              15. loganul de braila

              cam atat au mai fost 2-3 da nu stiu cum ii cheama
              a si la sfarsit a venit un baiat cu un logan simplu si dragut care cred ca o sa si faca multi prieteni

              da floryn am vazut filmu de prezentare al lui steel , ce sa facem si noi? sa ne expunem masinile in carefour? sau sa ne facem si noi film de prezentare?
              foarte frumos filmul... dar la noi trebuie cineva sa filmeze ca poze avem ...

              Cine vrea FILTRE POLEN? Zilele astea dau comanda!!!
              Astept raspuns in privat , nu aici ca va ard...
              Last edited by SoNyKeL; 30 March 2009, 08:17. Reason: Automerged Doublepost

              sigpic

              Comment


              • mercy sony, eu sunt cam nesociabil si cam singuratic dar citesc posturile voastre si sunt distractive.....sunt mandru ca sunt constantean, avem un oras super cool....si oamenii tare de treaba, prietenosi pana nu-i superi, hi hi hi....

                Comment


                • lae pe mine nu mai suparat.
                  nu stiu daca postul asta a fost ironic sau nu

                  de fapt mai suparat ca nu ti-am ascultat muzica...
                  da las ca iti dau eu clasa am 4boxe pe 13inchi coaxiale...
                  si sunt sony explode
                  si un pioneer 2100 te rup iti creste tensiunea de la bass

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by LAE View Post
                    mercy sony, eu sunt cam nesociabil si cam singuratic dar citesc posturile voastre si sunt distractive.....sunt mandru ca sunt constantean, avem un oras super cool....si oamenii tare de treaba, prietenosi pana nu-i superi, hi hi hi....
                    Eu te-am vazut? Nu-mi aduc aminte sa-ti fi vazut masina pe acolo. Nu de alta dar eram curios sa-ti admir jantele "live".
                    Sony , nu trebuie sa mergem cu masinile undeva intr-o locatie gen hipermarket, o facem undeva mai in natura. Ca doar acum a dat si caldura. Ne hotaram , venim cu masinile spalate frumos, ne imracam de 4 stele, si uite asa facem un filmulet. Problema cine ne filmeaza asa cum trebuie? Adica trebuie sa iasa ceva profesional, poate ne facem si un calendar , cine stie?
                    Ideea este ca trebuie si noi sa ne miscam cumva in acest sens. Consider ca am fost printre primi care au inceput cu intalniri deastea , si suntem si numerosi , atunci cand vrem.... ar fi pacat sa nu facem ceva.
                    Trebuie sa discutam pe tema asta , si nu asa la o samanta , ci la modul destul de serios. Tine de imaginea noastra , pe care oricum am cam lasat-o de izbeliste .
                    Cu stima, FLO.
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • sunt de acord cu floryn eu vreau sa fac
                      Last edited by SoNyKeL; 30 March 2009, 16:10.
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • problema ramane filmatu trebuie sa fie cineva apropiat noua dar nu din club ... ca poate vrea si el sa-i apara masina in film , si trebuie sa aiba si masina... gen ``ca la nunta`` so ia inainte etc etc

                        sigpic

                        Comment


                        • Vedeam-as la voi toata vara calare pe un shezlong...din iunie pana in septembrie Hai vara! Hai!!!
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • problema ramane filmatu trebuie sa fie cineva apropiat noua dar nu din club ... ca poate vrea si el sa-i apara masina in film , si trebuie sa aiba si masina... gen ``ca la nunta`` so ia inainte etc etc

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by darksid3 View Post
                              Vedeam-as la voi toata vara calare pe un shezlong...din iunie pana in septembrie Hai vara! Hai!!!
                              Sa dea domnul !! Si cand nu mai poti face fata la bere sa ne suni, ok?
                              Sony as putea sa iau legatura cu cineva, care stiu sigur ca-i profesionist . Nu strica sa-l intreb , nu-i asa ? Dar sincer asteptam si parerea lui Andrei .
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • florine vin saptamana care vine si ai timp sa le vezi, tocmai le spalasem si pe interior!!! am stat putin ca aveam treaba cu un tovaras pe care nu pot sa-l refuz(am lasat audi a6 mai in coada loganelor)....sony esti de belea, 4 difuri coaxiale si raman surd!! te-ai prins repede de ce am zis....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google