Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu stiu de ce ... oftica-te )
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • de ce ca eu nu stiu si ma oftic neee
      drive with speed than you die fast

      Comment


      • Eu nu stiu
        sigpic

        Comment


        • Nici eu!!!
          DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

          Comment


          • Sonykel o sa-mi pun in fata loganului un bull-bar dintr-ala sanatos de camion sa vedem daca o sa mai ai tupeul sa fi cap de coloana
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Pana la urma ce si cum facem maine seara? La ce ora si unde ne vedem? Sa zicem in parcarea de langa Real 1, fata in fata cu vaporul, aproape de intersectia spre Cumpana? Si ca ora... in jur de 20.30 - 21.00? Mai tarziu?
              sigpic

              Comment


              • adica vineri seara? ma asteptati si pe mine sa ies din tura (la 10)
                sigpic

                Comment


                • Pai hai sa ma lamuresc si eu , mergem in statiuni doar asa ca sa ardem gazul, sau obiectivul este sa ne intalnim cu Bucuresti Club ? Daca este vorba de intalnire , ma bag si eu iar ora 20,30 cred ca este tocmai buna sa ne strangem. Oricum pana plecam , va mai dura , sunt sigur .
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • Poi legat de intalnirea cu LC Bucuresti asteptam un raspuns de la Sony, doar el a vb cu ei. Mai mult nu stiu sa va zic.
                    sigpic

                    Comment


                    • da mergem sa ne intalnim cu cei de la logan club bucuresti. o sa-i sun in seara asta sa-mi zica daca ramane ceva stabilit

                      sigpic

                      Comment


                      • de salutat ideea voastra de a va plimba prin statiuni pentru a ne intalnii !!!

                        noi o sa ajungem vineri pe la pranz , o sa ne cazam in Neptun la Hotelul Romanta.
                        ramane sa stabilesc la telefon cu sonykel unde exact o sa ne vedem.din pacate nu o sa fim prea multi din Logan Club Bucuresti.
                        1.skandal
                        2.canto
                        3.bobbyred
                        4.gmv97

                        si cativa prieteni.

                        Comment


                        • Dupa cum vad eu deja a inceput vanjoleala . Se face o aglomeratie pe strazi de-ti vine sa mori. Daca si maine voi face 2 ore doar dus pana la Neptun , este clar .
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Eu, de Paste am inebunit pana am intrat in Mamaia...a fost un accident si coada aferenta )))
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • vin si eu la neptun doar daca stati pana la 2-3 dimineata )) cand scap de la munca ai dau tare si ajung in 20 min -30 ... deci ? stati ? )sau pe unde va gasesc

                              Comment


                              • Eu nu stau,
                                BAH, ne intalnim diseara la 20.30 in parcarea de langa REAL 1? De 2 zile intreb si nu zice unu nimic. Daca NU, nu e bai dar sa nu trec pe langa si sa nu ne intalnim ca e pacat.
                                PA
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google