Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragut azi

    Comment


    • ce masina jegoasa am ) mersi pt stickere
      Logan 1.6MP

      Comment


      • pe 5 septembrie ma intorc uratule , plec intr-un mic " voiaj " .. le-am expus problema pufosului si co-pufosului , m-au inteles si daca e imi revin in functie cand vin.. sincer si mie imi plac cum decurg ultimele intalniri si parca vreau sa raman mai mult la o barfa la campus...dar las' ca nu e sfarsitu lumii ne mai intalnim noi
        Last edited by Loganu; 1 June 2009, 08:03.

        Comment


        • Originally posted by 78 PSU View Post
          imi pare rau ca nu am putut sa ajung
          am o mica problema familiara pe care cred ca o rezolv maine.
          la gratar nu merg ca am o deplasare la harsova, dar s-ar putea sa-i insotesc pe andy si pufosul la galati in proportie de 80%.
          pe data de 10.06 anunt ca poate mai vine cineva cu mine in masina
          ptr pufy mai vreau 1 sticher pentru geamul din stanga spate.
          o saptamana buna tuturor si sa se invarta roata cu folos.
          Incearca sa vii 100%, nu pe bucati
          Daca ajungi, anunta-i si pe baietii din GL pentru cazare!
          sigpic

          Comment


          • daca e o sa vin eu in locul tau daca vrea pufi
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • alex nu inteleg ce vrei sa zici...

              sigpic

              Comment


              • sa preia responsabilitatile lui loganul ... cred ...
                sigpicMy ride

                Comment


                • Vrea sa fie fotograf....sper sa nu faca pozele strambe ... )
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • pai sa le faca daca are cu ce...
                    deci alex zi vrei sa devi tu fotograf?

                    sigpic

                    Comment


                    • Ia ziceti la carciuma cum a iesit? De ce nu ziceti tot aici? Am inteles ca iar au fost neplaceri...
                      Pe viitor nu cred ca vom mai merge undeva sau daca vom mere facem note separate pentru toti cei care vin!
                      sigpic

                      Comment


                      • Deci ideea de baza e in felu urmator.
                        NU m-ai veniti cu tot cartieru si cu toata gasca , pe langa toate glumele alea cu ascusnsu scrumierei ascunsu sucului dupa geam si toate astea , ati vazut cum se uitau alea de la bar la noi?
                        Dar veniti doar cu nevasta , prietena , mama tata copilu fratele. Atat!!! Atat timp cat nu au logan sau nu vor sasi ia logan in viitoru apropiat cei tarati dupa voi? Lasai frate acasa , tineti mult la ei? Stati in cartier si nu mai veniti nici voi.
                        Fara suparare dar ieri la restaurant trebuia sa sticarim geamurile sa ne punem sigla pe el. Cand voi ati facut circu de pe lumea cu ascuns unu la altu sucuri tigari si chei si toate cele. Mie mi-a fost rusine sa mai misc ceva.
                        Plus ca e ultima oara cand mai pun bani de la mine.

                        Ce sa discutat sa sters sper ca a vazut cine trebuie si cine nu trebuie... La nevoie pot sa readuc la ``suprafata`` acele posturi...
                        Last edited by SoNyKeL; 1 June 2009, 21:54.

                        sigpic

                        Comment


                        • Da.....sony are dreptate....se intampal cam prea des sa nu iasa notele....si cu deranjul, chiar se uita femeia aia la noi ca la ultimii clineti dar ce sa faci.... propun de acum ca cineva(de regula organizatorul) sa faca in felul urmator: Vine nota... si incepe pe rand de ex: Beci a mancat 1 shaworma si un suc...14 lei + spaga daca vrea. Plateste dupa care trece la urmatorul. Loganu...1 suc si o cafea - 8 lei + spaga daca vrea etc.... si asa nu are cum sa nu iasa nota + ++ ca nu pleaca nimeni pana nu se stanga banii si gata.... mi se pare tiganeala putin dar asta e...
                          La Dacia la ultiam intalnire si cam de fiecare data cum a putut sa iasa la Pizzico 42 Lei spaga, peste toata consuamtia de vreo 200 lei si la logan iese in gaura....hai sa fim mai atenti si mai responsabili.....
                          Poate ieri a fost problema din cauza meniurilor diferite...Numai Bine!
                          Last edited by BeciAcustic; 1 June 2009, 14:01.
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • iar nota asta de plata pacatoasa...de ce s-o fi platind oare consumatia...?

                            Comment


                            • gata cu nota.si cu restu problemelor.
                              cine vine la gratar? in camping in mamaia?

                              sigpic

                              Comment


                              • 1. sonykel
                                2.BeciAcustic
                                3.....
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google