Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa mor de nu va iau inghetata la toti , sa dea dracu-n voi sa nu o mancati ca vo arunc pe tapierie in interior

    sigpic

    Comment


    • Ia uita-ti ce va adus unchiu pufy... http://www.loganclub.ro/forum/showpo...5&postcount=46 avem sigle... duminica le lipim...

      sigpic

      Comment


      • Vreau si eu o lista cu doritori la sigle, sper sa nu raman cu ele!
        sigpic

        Comment


        • scz de offtopic ....dar pufosule exista un topic de vorbit despre tema pe care ai abordato la intalnire despre legitimatiile (V.I.P card-urile) sau cum le-ai numit tu ....si toate cele ..... ? interesanta tema de discutat .... adio

          Comment


          • opreste-mi un set, duminica vin cu banii...

            Comment


            • Originally posted by ionut.pwa View Post
              scz de offtopic ....dar pufosule exista un topic de vorbit despre tema pe care ai abordato la intalnire despre legitimatiile (V.I.P card-urile) sau cum le-ai numit tu ....si toate cele ..... ? interesanta tema de discutat .... adio


              sigpic

              Comment


              • vreau si eu un set, banii, daca vin duminica

                Comment


                • mutativa si voi cu discutia acolo unde sa votat sigla...

                  sigpic

                  Comment


                  • Intalnirea nationala LoganClubRomania la Sibiu in data de 25-26 iulie...invitati:toti loganistii din Romania(...si nu numai )
                    ...detalii (lista de prezenta,cazare pt.cine doreste si alte informatii...)

                    ...ne vedem acolo
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • sincer ma asteptam vio sau sibianul sa faca anuntul... adica cel putin ei au anuntat si pe PM... oricum eu ca si reprezentat Logan Club Constanta , nu voi fi prezent deoarece in perioada aia aici la mare e sezon full si nu pot pleca

                      sigpic

                      Comment


                      • hai cine mai vine duminica asta? hai iepurasi...

                        sigpic

                        Comment


                        • Si eu prezent duminica, cu speranta ca vor veni toti care vor sa faca parte cu adevarat din club mai ales ca de acum va avea o fata noua datorita catorva oameni care au investit destula pasiune si carora ar trebui sa le fim recunoscatori toti. Cu mult respect pentru cei care au facut aceasta schimbare.
                          Last edited by CT-76-FIE; 27 June 2009, 14:16.

                          Comment


                          • Si eu prezent. Sa veniti cu masinile la stick-erit.
                            Duminica ora 18.00, parcare Campus!
                            sigpic

                            Comment


                            • O sa ajung si eu Duminica sa mi-l lipesc pe nazdravanu ala mic . Numai bine la toata lumea

                              p.s. Pufosule sa mi aduci sticker cu LoganClub ca te pap de viu ;) sau tu Andy daca ai sticker(loganclub) sa-mi opresti si mie unu. Multam fain :*
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • stickere cu Logan Club cele care se pun pe parbriz nu mai sunt , o sa dam o comanda vedem unde la keanu sau se ocupa andy etc...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google