Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, super intalnirea de duminica, dar Pufosule nu avem inca o situatie a inscrierilor?????????? Fati timp si pentru forum, ca ai deja tabelul din cate stiu!!!!!!!!!

    Comment


    • Plec la 6 ajung la 18 chiar nu am avut cand... Pun asa fugitiv o lista urmand ca mai pe seara sa pun tabelu
      1.Bobo
      2.Cristnacht
      3.PSU
      4.BeciAcustic
      5.Leo
      6.Gaby
      7.mihaitza74
      8.Costas
      9.SoNyKel
      10.Andy


      PS. M-am intors cu tabelu
      Attached Files
      Last edited by SoNyKeL; 29 June 2009, 19:14.

      sigpic

      Comment


      • pufy, vezi ca eu sunt din constanta dar masina e in leasing si are numere de bucale.
        sa faci modificarea din tabel si sa ai grija la legitimatii, ca mine e si cromatic si poate si altii... imi cer scuze daca nu-i stiu

        ps: cam putini cu cotizatia
        Last edited by 78 PSU; 29 June 2009, 21:45. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • 78psu uite la asta nu mam gandit... nu mai zice ca sunt putini ca nu sunt putini de loc , din cei prezenti au dat toti , in afara de costin care nici nu a zis da sau ba a zis ca se mai gandeste , si mise pare corect mai ales ca el e foarte des plecat pe mare... iar cromatic nu stiu...
          iar alex neagu si laur au zis ca vin duminica viitoare cu banii , deci mi-e mi-se pare un real succes aceasta schimbare... astept datele ptr legitimatii...

          oricum nu au rost comentarile cam putini , sau sa-i aratam cu degetu pe cei care au dat sau nu au dat , in parcare la campus vom fi toti egali si vom fi prieteni ca si pana acum...
          eu astept o situatie de la andy
          cate sigle a lipit , cu cate a ramas , cati au refuzat , cati nu au refuzat... in afara de gaby cu sandero si cele 2 phase2

          sigpic

          Comment


          • Pufi, nu conteaza cine a luat si cine nu. O sa ia cine vrea, daca vrea, daca are posibilitatea etc. O mica precizare: eu sunt din 2008, nu din 2009
            sigpic

            Comment


            • pufy, ma refeream la numarul de inmatriculare: B nu CT
              nu ca nu a dat ala si ala, treaba lor, nu le bagam mana in buzunar suntem club, inca nu ONG...poate ajungem, ca asa se atrag sponsorizarile.

              PS: s-a scumpit benzina de azi, gpl-ul s-a scumpit cu 0,1.... nu stiti pe nimeni care monteaza pedale?

              Comment


              • duminica asta la 18 la campus 90% o sa primiti legitimatiile... depinde de cum va pute andy sa se imparta intre munca si timpul lui liber , care si asa e putin... trebuie facute dupaia sa mergem sa le printam si dupaia sa le laminez...

                sigpic

                Comment


                • bingo!!!
                  vin duminicile urmatoare la intalniri, nu mai plec la campulung

                  cel care i-a aranjat masina lui leo (76-fie) sa se pregateasca ca vreau si eu inchidere, poate se face duminica, daca nu se poate pana atunci, ca eu sunt in concediu
                  daca se poate astept pm cu nr de telefon

                  Comment


                  • auto cu numarul b 68 pwa a fost vazut din telegondola la mamaia prin parcare, in miscare! ieri 30.06.2009. ora..18..parca
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • Da....si langa el mai era un CT-02-ADY......faceam ture
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • sunt nou pe aici. va intalniti in fiecare duminica la campus? sunt ceva reguli? vreau sa vin si eu daca se poate.

                        Comment


                        • nu sunt reguli , vino la 18la campus esti bine venit...

                          sigpic

                          Comment


                          • ok. am sa vin. se mai merge pe undeva dupa adunare sau doar se sta la discutii?

                            Comment


                            • se sta si la discutii si se merge la suc . PS bine ai venit
                              drive with speed than you die fast

                              Comment


                              • haide-ti sa incepem o lista pentru duminica
                                eu sunt al 3-lea, nu pot sa fiu decat dupa pufosul si copufosul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google