Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.Sonykel
    2.Andy
    3.Andrushk
    4. si Pigoo
    sigpic

    Comment


    • iara nu sunt pe lista...tocmai pe mine m-ati uitat ....
      1.Sonykel
      2.Andy
      3.Andrushk
      4.Pigoo
      5.Loganelu'


      Ps : Care ai drum pe la dacia service in viitoru apropiat ?


      Important Moderator or Administrator NoteAi reeditat in timp ce-ti scriam avertismentul
      Ti-ai luat galben pentru ``macarii`` cu listele de prezenta


      bine...asta e ... mai da-mi unu ca am facut si offtopic si gata...
      de acuma sa stiu...nu mai fac glume cu tine si punct
      pS : nu m-am suparat da puteai sa zici pe mess...si vazusei ca editasem...whatever
      Last edited by SoNyKeL; 12 August 2009, 08:44.

      Comment


      • Originally posted by Loganu View Post
        iara nu sunt pe lista...tocmai pe mine m-ati uitat ....
        Scopul listei este de a-te trece singur pe lista si a-ti confirma prezenta.
        Altfel pot sa va trec si eu saptamanal pe toti dar de unde stim cine vine si cine nu?

        sigpic

        Comment


        • Duminica asta NU ne intalnim!
          Duminica asta amanam intalnirea , pentru duminica viitoare , din urmatoare ``motive``:
          1.sf marie de sambata
          2.monotonie , deja ne-am strans de vreo 4ori in timpul saptamani si ne-am plictisit unii de altii
          3.prezeneta redusa

          Deci se numeste ca imi iau/ne luam o ``zi libera`` si ne vedem duminica viitoare.
          Last edited by SoNyKeL; 16 August 2009, 08:44.

          sigpic

          Comment


          • Cand am ajuns si eu acasa si vroiam sa vin duminica la intalnire, nu se mai executa nimic.

            Comment


            • scuze se-sayd iti dai seama ca nu e ceva special planuit pentru tine... ne vedem duminica viitoare...

              sigpic

              Comment


              • Ba da stiu eu Pufy ca o faci special!! glumesc, normal ca am inteles de ce nu se tine intalnirea. Numai bine la toti si la multi ani pt toti cu numele de Maria/Marian

                Comment


                • Azi nu se face intalnire! Nu e nimic anormal, pur si simplu se sare o saptamana.
                  In curand vom anunta un MARE eveniment pentru noi, dar... rabdarica!
                  Numai de bine
                  sigpic

                  Comment


                  • foarte frumoasa intalnirea de azi

                    Ps : Care are timp liber/bani disponibili pentru o partida de pescuit ? Maine voi pleca 4-5 zile la Victoria ( langa tulcea )

                    Comment


                    • duminica viitoare cine vine la intalnire???
                      andy nu mai da totu din casa...
                      all , mersi de ``concediu`` :: am fost cu costin si pretenu meu misu la plaja , ca restu s-au dat loviti
                      Sincer nu stiu a fost ciudat asa sa stiu ca duminica la 18 nu am nimic de facut ca beau o ``bere`` si pap suvflaki si ma gandesc la toplessurile de pe plaja...
                      oricum mie dor de voi...
                      si ptr duminica viitoare
                      o sa avem niste membri vechi care revin sa speram si membri noi si poate si vizitatori de prin tara.
                      PS nu uitati de cotizatii...
                      Mihaitza , sau parinte mai bine zis , mai da un semn de viata , ne este dor de tine...
                      sincer mie personal mi-a prins al naibii de bine aceasta duminica de pauza... si cred ca o sa facem o regula gen o data la 5-6intalniri una pauza... totusi e duminica multi poate vor sa fie cu familia acasa , altii au treburi de facut , altii vor sa se distreze cu pretenii vechi etc...
                      Last edited by SoNyKeL; 16 August 2009, 20:56.

                      sigpic

                      Comment


                      • Si totusi au fost 5 masini la intalnire.. cei care nu au citit forumul

                        Comment


                        • si totusi care au fost??? cei care nu au citit forumul nici cele 5masuri date zilnice , nu le-au citit?

                          Miercuri 19.08.2009 Intalnire Aniversara.
                          Se implinesc 2Ani de Logan Club.
                          Prezenta Obligatorie ptr toti membri, forumisti noi sau vechi.
                          Ne vedem la 21:00 la Captai Cook.
                          Preferabil fara masini ca sa ciocnim si noi un pahar...
                          Last edited by SoNyKeL; 18 August 2009, 00:01. Reason: Automerged Doublepost

                          sigpic

                          Comment


                          • Va rog sa va faceti timp cu totii sa ne vedem la ora 21.00, cu toate ca este pentru multi o ora incomoda!
                            Merci!
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu unu nu am primit nici un mass. Am fost eu mcs edi si inca 2 baieti pe care spre rusinea mea nu le stiu numele un logan albastru cu 2 dungi albe pe lateral si baiatu cu sandero visiniu. Ne vedem miercuri

                              Comment


                              • Nea pozaru ai ratat poza cu 2 lambo-dors paralele...... pt asta o sa primesti penalizare la salariu


                                ps:sony... nici eu nu am primit mass-ul de la tine. vezi sa nu aiba messengeru limitare la un anumit numar de destinatari pentru mass.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google