Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu va felicit pentru reusita...super tare tortul
    sigpic

    Comment


    • eu sa salut si va respect pentru cele 100 de intalniri
      ps a mai ramas o felie de tort si pentru noi logan club tulcea

      Comment


      • A iesit super azi. Sincer nu prea ma asteptam . In primul rand pentru atmosfera care a fost , se stie ca unde-i multa lume nu prea ai timp sa vorbesti cu toti , dar de data asta chiar s-a stat cat de cat intr-o singura "hora". Apoi referitor la mersul in coloana , nu ne-am "bobinat" , si am fost civilizati in trafic , fara sa cream probleme. Mi-a placut benerul , iar tortul a avut efectul dorit . Felicitari, a iesit excelent , sa mai facem si pe viitor cu alte ocazi.
        Bravo C-ta !
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • Bravo constantenilor! Din ce in ce mai frumos! Banner, tort, coloana! Succese in continuare!
          Ma bucur ca si aici am vazut cateva doamne, deci pasiunea( sau macar...intelegerea!) pentru Logan Club se raspandeste in actuala sau viitoarea familie!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • A fost excelent azi, nu ma asteptam sa iasa atat de bine!!! La cat mai multe intalniri de genul asta

            Comment


            • Da bre colegi forumisti, asa DA! Super a iesit. Am sa urc poze, dar cel mai probabil maine.
              Pe viitor se vor mai face si altele, deja unele se coc.
              Numai de bine!
              sigpic

              Comment


              • Intalnirea de azi a iesit super.
                Felicitari celor care s-au ocupat de organizare.
                Mai multe cuvinte nu cred ca isi au rost, faptele au vorbit de la sine......

                Comment


                • singurele cuvinte care le-am eu ptr voi ptr placerea voastra , e sa respectati ce se anunta pe forum si sa cititi forumu , daca veneati la 16fix sau 10min dupa 16 placerea si surprinderea era mult mai mare sa vedeti banneru deja afiasat decat sa ne vedeti cum ne chinuim sa-l agatam...
                  in rest multumim tuturor din toata tara si din ct ptr felicitari... si va urma...
                  si data viitoare la 200 de intalniri facem tot posibilu sa implicam si mass media...

                  sigpic

                  Comment


                  • gaby noi trebuie sa-ti multumim tie ptr steaguri...
                    ps azi modestia ma parasit , sa ma laud:
                    stickerele cu
                    LOGAN
                    CLUB
                    100
                    sunt creatie proprie si personala


                    Lista cu prezenta la A100a Intalnire:
                    1.Andrushk
                    2.BeciAcustic
                    3.Sonykel

                    4.Deluxe
                    5.Cristnacht
                    6.Apv
                    7.BBogdan
                    8.Floryn
                    9.Pigoo
                    10.Andy
                    11.Psu
                    12.Gaby

                    13.Gxg
                    14.Aditza
                    15.Kelu
                    16.Laur
                    17.Leo
                    18.Sesayd

                    19.OxxoCb
                    20.Marius VMG
                    21.Erika
                    22.PTK
                    23.Zbf
                    24.Zgribulici
                    25.Costas


                    Sper ca nu am omis pe nimeni si imi cer mii de scuze daca am facuto...
                    Statistic vorbin la intalnire au fost 15membri din 19 si in total 25 de loganisti...
                    Last edited by SoNyKeL; 15 September 2009, 10:55.

                    sigpic

                    Comment


                    • Super intalnire, super organizare....bravo pufy bravo andy in special si restul pe langa ei .... Eu zic ca usor usor am fost remarcati in oras....multi au intors capul dupa coloana si poate asa vor veni membrii noi.... La multi ani LOGAN CLUB CONSTANTA!!!
                      Si ganditi-va....loganul nu este doar o masina....este un mod prin care noi ne-am cunoscut si suntem uniti!!!
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • Originally posted by BeciAcustic View Post
                        Si ganditi-va....loganul nu este doar o masina....este un mod prin care noi ne-am cunoscut si suntem uniti!!!
                        modestule ce-ai filosofato pe asta , din putu gandiri... dar asa e ai dreptate...
                        hai spaghete

                        sigpic

                        Comment


                        • @SONYKEL-Te oftici?! BECIACUSTIC a spus ceva esential...
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • DA! O intalnire cu adevarat reusita din toate punctele de vedere Felicitari tuturor membrilor care au facut-o posibila, pufosului si co-pufosului, precum si celor care au avut o contributie la desfasurarea buna a ei!Sa ne vedem cu bine la 200
                            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                            Comment


                            • Bravo baieti, salutare din partea Logan Club Bucuresti.

                              Sa ne vedem sanatosi la intalnirea 200 (poate data viitoare dati de veste, sa halim si noi din tortul ala...)
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google