Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt de acord cu sony!!!!
    Ceea ce nu intelege lumea e ca incepem sa devenim o mica familie in care se creaza legaturi si prietenii.
    Lumea vine cu prietene, sotii si copii la intalnire(ceea ce e un lucru bun) si cred ca cei care vin pentru boxe la maxim si scarturi nu prea isi au locul printre noi(solutii exista : ori se potolesc din respect pentru ceilanti ori pot sta in cartier si sa faca ce vor ei).
    SA NU DISTRUGEM CEEA CE S_AU CHINUIT UNII OAMENI SA FACA

    Comment


    • Duminica asta gratar la tulcea. Cine mai vine?

      Ma bucur ca uni inteleg ceea ce vreau sa zic. Si nu e neaparat vorba ca unii vin cu sotii sau copii dar e vorba de imaginea noastra. Pe mine nu ma intereseaza sa avem o imagine de ``raceri``...
      Noi suntem un club de loganisti de pasionati/posesori de logan si atata tot... A ca in timpu liber suntem cei mai buni prieteni ca s-au legat prietenii fff stranse intre unii si etc sau ca in timpu liber mergem in tabacarie rupem bassu in 2 , sau la club sa rupem suflaky in 3 sau pe varianta sa ne rupem in scarturi si nebunii e partea a2a.. Dar aceste lucruri nu trebuie asociate cu intalnirea saptamanala de duminica si cu imaginea logan club.
      Last edited by SoNyKeL; 23 September 2009, 08:30. Reason: Automerged Doublepost

      sigpic

      Comment


      • Asta zic si eu. In particular toti facem tampenii mai mici sau mai mari, dar in alea 1 2 3 4 ore care le petrecem impreuna sa stam calmi.
        Duminica cine vine la Tulcea, dupa cum s-a mai intrebat?
        sigpic

        Comment


        • Eu vin ... se stie
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • Ptr tulcea lista sta cam asa.
            1.sony
            2.andy
            3.beci
            4.laur
            5.gaby

            Deci s-au scris multe randuri si concluzia e urmatoarea , la intalniri sa fim civilizati fara scarturi , drifturi nebuni si alte tampenii fara muzica tare fara bass puternic.
            Last edited by SoNyKeL; 23 September 2009, 15:31. Reason: Automerged Doublepost

            sigpic

            Comment


            • auzi ... poate pare stupid postu..pentru cine nu are posibilitatea sa vina la tulcea pot sa se intalneasca la aqua ? ..

              Comment


              • da la 16 la aqua dar daca iar atrageti atentia la politie mai bine nu...

                sigpic

                Comment


                • asa ma >< ...probabil duminica ma voi intalni cu domnu' dan gutu de la focsani ... care utilizatori "de treaba" mai sunt pe acolo ?

                  Comment


                  • Cine vrea sa vina la tulcea am 2-3 locuri in masina....ceva rezervari?
                    Intalniri Logan Club Constanta:
                    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                    Ptr detalii : 0723.955.045

                    Comment


                    • vin si eu dar doar la aqua

                      florin a plecat azi deci e absent pana in decembrie
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • lipsa fonduri, deci vin la aqua

                        Comment


                        • saptamana viitoare care face un tenis de picior in fata parcarii ?
                          Ca mi-am adus aminte de deluxe si floryn cum se jucam la campus ...

                          Comment


                          • plec din localitate, daca ajung in cta pana la ora x, vin, daca nu..... asta e...

                            Comment


                            • Detalii , v-ati intalnit?cum a fost?ceva incidente?prezenta?

                              sigpic

                              Comment


                              • Am o minge prin casa...o aduc duminica ? incingem o mica partida de tenis de picior ? trebuie o pompa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google