Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inca un filmulet de la intalnirea de ieri:

    http://www.youtube.com/watch?v=tNQlKgn4zHQ

    Comment


    • Poza aceea reprezinta "dragotea" mea fata de cei 2 prieteni ai mei Am vrut sa ii luam si pe restu dar erau cam departe A fost la misto faza nu va inchipuiti altele . Talentul pozelor este al prietenei mele, ea a facut majoritatea pozelor. Bine recunosc cele cu masini eu le-am facut :d. Mai am poze din pestera unde doar cei de la mine din masina au intrat. Locuri unde trebuia sa mergi pe burta ca sa poti inainte. Imi este lene sa le mai bag acu ca azi toata ziua numa poze am luat si am pus aici. Diseara sau maine restul de poze.
      Un sfat nu prea e bine in Bulgaria ca SE FURA masini. Eu nu prea m-as risca. Sunt atatea locuri frumoase de vazut in tara. Vreti ceva frumos doar ziceti si gasim o gramada de locuri. Va duc eu

      Comment


      • super pozele ..si eu le multumesc celor prezenti ieri acolo iar poate la urmatorul gratar o sa mergem mai multi :P

        Comment


        • Ei se fura masini...doar nu ti-o lua masina de langa tine. Eu am fost anu' asta la nisipuri, am vazut o gramada de masini cu nr. de romania in parcarile din statiune - de fapt proportia era cam de 85% romanesti, 10% altele si restu' cu nr. de bulgaria.

          Comment


          • floryne ia zi ne tu domne unde ziceai u de bulgaria ca oferta ta suna tentant dar daca mergeti acum in bulgaria eu nu am cu ce sa vin dacia mea se chinuie sa-si dea duhu in 2-3zile o pun pe perfuzie

            sigpic

            Comment


            • Pai , era o idee cu mersul in Bulgaria la Kaliacra, si atat. Este situata la cca 30km de 2 Mai, si este o cetate acolo, darapanata ce-i dreopt, dar privelistea este minunata. Este o zona mai retrasa asa, unde localnici, vin rar, sunt numai romani pe acolo. Am mai fost si nu am avut nici un fel de probleme, cu nimeni. Acum nu stiu ce sa zic , daca alti au patit ceva pe acolo.... imi pare rau. Nu vreau sa se intample ceva nedorit pe drum si sa se dea vina pe mine ca eu am propus .
              Idea era in felul urmator, asta in idea de economie, sa mergem fiecare cu cate un pachetel de acasa, ca sa nu fim nevoiti sa cheltuim pe acolo, ca poate nu toata lumea are posibilitati. Zic si eu asa ! Mergem, ne holbam pe acolo, facem poze, si la intoarcere luam si litoralul nostru la vizualizare.
              Este doar o mica propunere, si sa vedem ce iese. La gratarul de la Chei, am vazut ca erau persoane incantate de idee, acum astept opiniile voastre, sau alte propuneri, ok?
              Cu stima, FLO>
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Eu merg in Bulgaria la Kaliacra numai sa imi ziceti in ce data vreti...adica in ce duminica sa mergem

                Comment


                • da ar fi o idee f buna ...dar eu stiam ca pe la bulgari e mancarea mult mai ieftina ..ai mei chiar merg saptamana de saptamna acolo si sunt super multumiti de preturi ....acum nustiu ce sa zica vedem ce zice majoritatea

                  Comment


                  • poate de data asta o sa vina mai multa lume si nu o sa se mai retraga atatia cum au facut la cheii...au zis ca vin si dupa in ultimul memoent ..au zis ca vin ...si sa se hotareasca si data in care vom merege acolo ....
                    Last edited by Jonivip; 24 September 2007, 22:59.

                    Comment


                    • Asta este si idea, sa stabilim daca se va merge sau nu in BG. Acum ca se intampla ca in ultimul moment sa apara ceva neprevazut si sa dea planul peste cam unora, asta e, nu trebuie sa ne suparam, se poate intampla oricui.
                      Oricum ne vom da un punct de intalnire comun si se va pleca de acolo, iar sincer va zic de pe acum daca vom fi mai putin de 4 masini, eu voi renunta pe loc sa mai merg. Ori mergem gen "logan club C-ta", ori devine o iesire cu masina la plimbare. Prefer sa facem o intalnire asa cum ne-am obisnuit in parcarea de la biserica, si sa fim multi, si sa fim cu totii, decat sa batem drumurile cate 2 / 3 masini, si pe urma sa punem poze pe forum , uite unde a fost a nu stiu cata intalnire Logan club C-ta !
                      Cu stima , FLO.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • va ajuns mancarea ma ca afost ala mic cu voii ))) a ras totu :P da. .sa cam spart gasca ..pe la sfarsit . fiti cuminti
                        http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                        id mess liviu_stilist

                        Comment


                        • eu spun de pe acum ca oarecum ma simt eu la intalnirea din bulgaria nu pot participa... decat atunci cand oi avea logan sau doar ca pasager la unul dintre voi...

                          sigpic

                          Comment


                          • Florin nu iti sare nimeni in cap ca ai zis si daca se va merge si Doamne fereste sa se intample ceva nu are cine sa dea vin ape tine ca nu ai nici o vina. Eu am spus si va spun acum ce au patit 2 persoane care au fost in Bulgaria: unu a plecat cu Dacia lui Nova a parcat intr-un oras nu mai stiu care parca Varna si a plecat omu sa manance sa se plimbe pe acolo. Cand s-a intors ia masina de unde nu e. Panicat a intrebat pe cineva de acolo de la un magazin. Raspuns: aa este la primarie masina ca a-ti parcat neregulamentar. Intradevar a fost luata pe platforma din cauza parcarii. Culmea pe aceeasi str mai erau zeci de masini parcate dar cu numere de Bulgaria. A trebuit sa plateasca sa isi recupereze masina.
                            Altul cu masina mai mare gen Jeep (nu mai stiu marca) cu tractiune 4x4. Intre 2 localitati au aparut 2 masini in fata pe sosea care au blocat strada imediat au aparut inca 2 in spate care au blocat drumu si hop bulgarii inarmati cu bate si ce mai aveau sa fure din masina. Omu speriat a luato pe aratura pe langa masini si dai sa fuga. Bulgarii au aruncat cu ceva ascutit pe sosea (cuie se crede) si au reusit sa sparga un cauciuc de-al baiatului nostru. Noroc cu tractiunea 4x4 ca a reusit sa fuga pan ala granita urmarit indeaproape de masinile care il blocasera. La granita a reusit sa scape.
                            Cam asta s-a intamplat. De asta am scris ce am scris. Si eu am fost de 2 ori in Bulgaria dar doar odata m-am indepartat de masina. Sincer nu imi doresc sa avem parte de cine stie ce probleme.
                            Dar daca ne inarmam bine cu bate rangi spray paralizant si ce ar mai fi nevoie cred ca putem pleca acolo. Eu unu fara astea nu ma mai risc.

                            Comment


                            • Mai omule tu esti sigur ca ceea ce spui despre ala cu jeep-ul chiar s-a intimplat?
                              Sau ai auzit asa la cineva care a auzit de la un var....
                              ..."Omu speriat a luato pe aratura pe langa masini si dai sa fuga. Bulgarii au aruncat cu ceva ascutit pe sosea (cuie se crede) si au reusit sa sparga un cauciuc de-al baiatului nostru. Noroc cu tractiunea 4x4 ca a reusit sa fuga pan ala granita urmarit indeaproape de masinile care il blocasera. La granita a reusit sa scape"...asta cam seamana a filme de actiune....imi si inchipui cum a intrat ala in tromba in granita si dai si dai...dupa bariera a oprit si le-a aratat semnu'...ala cu destu' stiti voi

                              Comment


                              • eu de cazuri dastea am auzit si pe centura bucurestiului noapte repet doar am auzit... sau mai povestea cineva prin moldova ca incercau uni sal opreasca... deci pare plauzibil mie numi suna de loc a filme...
                                unchimiu a patito de genu ca era pe niste alei unu la strigat pe nume(numele lui era si la inmatriculare) ala facea pe ranitu unchimiu a coborat si hop altu cu tarnacopu din tufisuri...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google