Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • veyronul lu printu elsayd era asa rapid incat creieru lu loganu nu a putut sincroniza asa rapid miscarea coordonativa de apasarea a butonului de pe camera foto...

    revenind la liste.
    cine mai vine la fotbal14martie fotbal:
    1. Kelu
    2. Sonykel
    3. BeciAcustic
    4. S.catalin
    5. GxG
    6. Loganu + 2 amici
    7.andi
    8. yrman
    9. SE-SAYD

    sigpic

    Comment


    • eu cred ca ramane valabil fotbalul...vad ca deja sunt 11 persoane gata de alergare...adi,reaminteste ca intalnirea de duminica viitoare are loc la fotbal,la sacele de constanta.
      daca vremea este ca acum(1-3 Grade Celsius) cade fotbalul dar daca se incalzeste vom merge.Daca nu se mai aduna mai multi de atat,probabil vom lua legatura cu ceva oameni sa facem minim 15 de joaca,dar daca am fii mai multi de la LC atunci am avea si galerie.eu unul voaim sa vin cu georgiana si ea probabil cu cateva prietene,adica ma gandeam la ceva maricel,nu de alta dar acolo e loc de galerie.
      Ca sa scurtez,eu unul mai merg la fotbal duminica,am sa ma mai uit pe forum si daca ne mentinem ca si numar,joi fac programarea pentru duminica la ora 13.00.
      Va salut si o saptamana ciudata la toti.
      P.S. adi,astept completari.vad ca in ultimul timp tot ne adunam cam 20 pe la intalniri,adunati-va cate 4-5 la o masina si va deveni mai ieftin si in plus putina miscare=putina sanatate=cateva tigari in minus.
      love it,hate it,kiss it....just smoke it!

      Comment


      • da chiar asta se discutase asta ieri...ca unii ziceau ca e prea departe...si cica sa mergem in cta...dar acolo preturile sunt intre 140 - 170 de lei ...si nu prea se merita ...si vorba lu sony avem avantaju ca e pret mic si cati km sunt de acolo pana la sacele 35 km dus - 35 intors...70 de km in total...Daca aducem si fete poate le dam si niste pampoane ... iar daca sunt vreo 5 ...sa joace si ele cu noi ..ce are ? :P

        Comment


        • A ramas ca merem la sacele.
          Sa stabilim ora, eu zic ca 16.00 e prea tarziu.
          Propunerea mea ar fi sa ne vedem pe la 13.00 si pe la 13.30 sa plecam. Merem LINISTIT (da aia 3 4 raceri de va stiti) si in coloana!
          sigpic

          Comment


          • propunerea mea. e ca a lu andy dar poate sa plecam oleaca mai tarziu. adica la 1juma sa ne vedem la 2 sa ne punem in miscare.

            who the fuck is ``adi`` ?

            sigpic

            Comment


            • Eu ma gandeam ca la 13.00 - 13.30 sa fim acolo....acum mai ramane sa discutam.
              Si adunati-va cat mai multi la o masina sa fie pana la urma o iesire cat de cat ieftina.


              te dai lovit??nu stii cine e adi.ia dictionarul si documenteaza-te.
              Last edited by Kelu`; 8 March 2010, 16:07.
              love it,hate it,kiss it....just smoke it!

              Comment


              • cine e racer ??? ............ bai baieti.... bagati-va mintile in cap .... ce atata race ...
                pufosule tu pe ce post joci
                sigpic

                Comment


                • cica astia cu 1.4 ar fi raiceri ...asa se aude in popor ...
                  revenind la liste.
                  cine mai vine la fotbal14martie fotbal:
                  1. Kelu
                  2. Sonykel
                  3. BeciAcustic
                  4. S.catalin
                  5. GxG
                  6. Loganu + 2 amici
                  7.andi
                  8. yrman
                  9. SE-SAYD

                  Comment


                  • yrman eu joc pe post de majoreta ma.

                    sigpic

                    Comment


                    • Cine e pe post de comentator? si sa nu mai spun ca ne va trebuii si o camera video... cu trepied astfel cameramanul va putea juca si el... Bine spus andy, de la un timp nu mai conteaza "numarul" ci persoana...

                      Comment


                      • Camera video aduc eu.
                        Avem asa:
                        LC constanta - la gratar
                        LC constanta - la paintball
                        LC constanta - la karaoke
                        LC constanta - la fotbal o sa fie cea mai caterinca. Pufi, vezi cui ii mai dai in choaii cu mingea
                        sigpic

                        Comment


                        • eu aduc trepied teapan... da dece sa ma chinui cu mingea. inchiriez o pusca de paintball

                          sigpic

                          Comment


                          • trec zilele si lista nu se mai mareste....
                            daca nu se mai modifca numarul de fotbalisti,eu zic sa ne adunam macar 15 persoane din cunostinte/frati/vecini pentru a forma 3 echipe macar.

                            cine mai vine la fotbal14martie fotbal:
                            1. Kelu
                            2. Sonykel
                            3. BeciAcustic
                            4. S.catalin
                            5. GxG
                            6. Loganu + 2 amici
                            7.andi
                            8. yrman
                            9. SE-SAYD
                            love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                            Comment


                            • tinand cont ca azi iar s-a dat cod galben. nu stiu cat de valabila mai e treaba cu fotbalu. dar noi o lasam valabila pana in ultima clipa.

                              sigpic

                              Comment


                              • nu gasim ceva acoperit la un pret decent? zicea cineva de sala de sport de la ovidiu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google