Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne vedem la 4 si ne decidem cum ne cuplam.... da-o in spanac de treaba ca nu sunt 100 km pana acolo. vedem noi cum facem. Ramane valabila propunerea mea sa lasam masinile in parcare la carefura sau la mall. decat in parcare la aqua.
    sigpic

    Comment


    • da sunt de acord cu turcu...

      sa va aduceti ``apica`` , ``mancarica``
      Last edited by SoNyKeL; 13 March 2010, 23:28. Reason: Automerged Doublepost

      sigpic

      Comment


      • Scuze baietii, doar ce ma sunat paza de la scoala si au spus ca se ocupa sala de la ora 4 ca vin cei de la primarie adica primarul, vicele si restul...

        Tot ei mi-au spus ca ma vor suna imediat cum vor da semne ca pleaca...
        Last edited by s.catalin; 14 March 2010, 14:18. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • naspa, poate mergem la sacele,desi drumul s-ar putea sa fie plin de gropi
          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

          Comment


          • gata am rezervat la sacele de la 4la6 , la 4 tre sa fim acolo deci ne vedem pe la 3:15la aqua.

            sigpic

            Comment


            • Am eu minge,daca gasesc vulcanizarea deschisa ca sa o umflu
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • baietii dupa cum stiti eu sunt fara masina deci daca are cineva drum prin ovidiu ... multumesc

                Comment


                • Sony adunarea la ora 15.15 e pe bune sau a fost o gluma?

                  Comment


                  • deci eu cu kelu si otomanu v-am dat clasa la fotbal ... rusineee sa va fiee...nu aveti voi rezistenta...astazi ati vazut ce inseamna un benzinar la turatii inalte ...ce sprint isi ia ..va astept si peste 2 saptamani sa va scot plamanii din voi

                    Loganu is the best...toata lumea il aplauda :

                    HAI CU FILMAREAAAA

                    PS : uitati-va la poza nr. 7 ...nebunaticilor care sunteti voi nebunatici
                    Last edited by Loganu; 14 March 2010, 20:18.

                    Comment


                    • next time adica peste 2-3 saptamani paintball sau basket va propun...

                      sigpic

                      Comment


                      • Eu vreau baschet, despre turatiile lui loganu' cam puturos dar ce sa-i faci, in rest mia placut la nebunie si mai vreau dar dupa ce imi trece febra

                        Comment


                        • basket basket basket
                          "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                          Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                          Comment


                          • Baschet - bascket sau cum masa se scrie - sustin. Filmarile cand imi revin, momentan fac eforturi pentru a reusi sa zac intr-un scaun la munca
                            sigpic

                            Comment


                            • cum stati cu febra musculara? eu am bagat aspirina si deocamdata sunt ok
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google