Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut tuturor!!!!! Referitor la duminica asta, hai toti si cu cotizatiile pe luna MAI daca avem pretentia sa iasa ceva frumos pentru intalnirea de la TULCEA, macar atat le datoram si noi pentru tot ce au facut cei de acolo pentru noi, si daca este nevoie si ceva bani peste, macar membrii cotizanti. Ce ziceti, se merita?? eu zic ca da cu prisosinta!!!!!! Ne vedem la Aqua.

    Comment


    • daca va fi nevoie de cotizatii suplimentare va voi anunta dar momentan nu cred ca va fi nevoie.

      sigpic

      Comment


      • 1.Sonykel
        2.S Catalin
        3.jkl
        4.Loganu
        5.GNT
        6.kelu
        7.xxxgeoxxx
        8.leo
        9.Danny90
        10.Irman
        11.DDG

        la muti ani celor cu numele de flori
        Last edited by ct69ddg; 28 March 2010, 11:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Salutare, copilasi! Din pacate n-o sa pot ajunge azi, nici cateva urmatoare duminici... Oricum, salutari din Bremerhaven!! Andi, cu baschetul, va trebui sa mai astepte!! Sanatate, si Paste fericit! La Multi Ani, Florin, si celorlalti sarbatoriti! Liviu

          Comment


          • frumos astazi, felicitari organizatorilor andy si pufy pentru seriozitatea de care dau dovada in reglementarea plecarii si intretinerii atmoseferei de la tulcea
            sigpicMy ride

            Comment


            • asteptam vesti de la Star Service Tulcea , pana atunci noi ne dam tot interesu.

              sigpic

              Comment


              • Frumos azi, multa lume si multe Loganuri (in parcare).
                Bun venit noilor membri.
                Cum se face ca in parcare e plin si la suc cam putini (cam aceiasi)? Voi stiti mai bine ca mine ca sunteti mai vechi.
                Loganu -pozele unde sunt? Sau azi nu te-ai ocupat.

                Comment


                • nu cred ca sunt poze...ca cica il durea capu...bautura si femei, din astea, el stie
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma bucur sa cunosc oameni primitori ..multumesc de primire (dealtfel calduroasa) in randurile voastre ..promit sa nu dezamagesc mai ales la ce povesti am auzit azi (legate de fosti membri)...apropo de ceea ce am discutat o sa achit cotizitia catre voi din ianuarie ca sa fie ok..chiar nu vreau sa para aiurea sau cu un motiv anume ...si sper sa va uimesc prin prezenta si atitudine...deobicei ma tin de cuvant...atat vreme cat sunteti tot la fel de primitori si de gasca....chiar am fost uimit de acesti oameni primitori ...MERCI MULT.
                    O seara placuta tuturor si ne vedem .... (prin trafic si la intalniri ...dar cautati Toyota nu loganul )
                    Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                    Comment


                    • Salutari noilor membrri, ma bucur ca va placut primirea si sper sa mai veniti. Intalnirea a fost frumoasa, multa lume, sa o tinem tot asa. Numai bine

                      Comment


                      • Ma bucur sa vad ca incepem sa ne inmultim la intalniri fata de anul trecut cand nu erau mai mult de cateva masini, sa fie la mai multe masini si tot atia membrii noi la fiecare intalnire!!!!!!1

                        Comment


                        • azi am fost chiar multzi.....a fost misto....
                          Don't drive faster than your guardian angel can fly

                          Comment


                          • Apropo Loganu chiar nu a facut nici o poza??????????????????????
                            hai cu pozele Loganule

                            Comment


                            • Urmatori membrii:
                              s.catalin
                              jkl
                              ddg
                              ptx
                              deluxe

                              sunt rugati de urgenta sa ma contacteze pe mess pe loganclub.constanta sau pe mail la loganclub.constanta@yahoo.com , vreau poze cu voi si cu masina ptr ecusoane.

                              Membri noi , mfx , d.vali , mushu si care o-ti fi si cum vo chema ca inca nu va cunosc bine , contactati-ma pe mail daca doriti sa va inscrieti si sa deveniti membri cotizanti sau stam intro seara la o barfa pe mess.

                              Ymess: loganclub.constanta
                              mail: loganclub.constanta@yahoo.com

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by lepi_liv View Post
                                Sanatate, si Paste fericit! La Multi Ani, Florin, si celorlalti sarbatoriti! Liviu
                                Multumesc frumos Liviu !
                                Salut si eu cu ocazia asta membri noi : welcome on board .
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google