Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mergeti in judetul Tulcea la Babadag , presupun ca va placut data trecuta si de ce sa nu mergeti iar, poate o a2a intalnire comuna cu LoganClub Tulcea daca va puneti de acord.
    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

    Comment


    • eu as propune la Rasova (de la cernavoda 10 km) dar e cam departe aprox 80 de km de cta ...se pot vedea barcute numai ca la pescuit inca e prohibitie
      Sigur se exclude si cheile dobrogei pentru ca acolo se duce tot cocalaru constantean si nu ai loc de manele

      Comment


      • Gratarul este pe 2 mai, adik va fii mult mai liber ... eu unul as vrea daca se poate undeva mai aproape sa nu fac 1 ora dus si una intors (sper sa nu depasim 100km dus-intors) ... si cu siguranta - padure.

        Comment


        • pai cataline propune

          sigpic

          Comment


          • Nu stiu pufi, o padure aproape, cum ar fii cea de la Basarabi, n-am fost niciodata acolo dar am auzit ca e ok, nu gasim noi o padure?...

            Comment


            • la basarabi ... e naspa acolo....si sigur va fi mizeria de pe lume mai ales dupa 1 mai..si e si zgomot ( trenuri , masini )

              Comment


              • pentru cei din constanta, e aproape basarabi sau babadag sau mai stiu io ce...e relativ treaba cu aproape...ca daca zic sa mergem la neptun , astia din navodari de exemplu, ar putea sa zica e prea departe...asa cum noi astia vare nu suntem din constanta ni se pare departe basarabi...teoretic vorbind, nu cred ca problema se pune ca un loc e prea aproape sau prea departe...ideea e sa fie ceva care n a fost devastat dupa 1 mai si sa nu fie deplorabil...eu sunt de acord cu grataru, da venirea mea depinde in totalitate de zona unde stabiliti sa mergem...asa ca n-are rost sa umplu lista degeaba
                sigpic

                Comment


                • dar la sf andrei s-a gandit cineva ? hai ca nu e asa departe

                  Comment


                  • Hai mai sensibilule cu trenurile si masinileE padure si spre valul lui traian(cred ca e aceeasi cu basarabi,nu stiu ) si mergeam acolo in liceu.Nu stiu cum urci cu masinile pana sus,dar de poate ca tin minte ca erau masini pe acolo. Si e frumos era si padure si ditamai platoul pentru o eventuala alergare.
                    edit: eu nu vin oricum ca sunt de munca, dar pana la sfantu andrei sunt mai mult de 100 km,deci e cam acelasi lucru cu cheia.
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • Sf. Andrei?... GxG are dreptate e la peste 100km... E prea departe... chiar faci 1 ora pana acolo... Alte idei?

                      Comment


                      • ma eu as zice inspre statiuni incolo
                        cine stie locuri de gratar padurici.
                        cred ca toti suntem satui de valu lu traian basarabi , kogalniceanu , cheia , navodari si alte cele...

                        sigpic

                        Comment


                        • buna idee... eu unul o sustin

                          desi nu prea cunosc zonele acelea...
                          Last edited by s.catalin; 27 April 2010, 23:50. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • in padure la neptun..am uitat cum ii zice:-?
                            sigpic

                            Comment


                            • rusine sa-ti fie

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                                rusine sa-ti fie
                                mergi mergi, faci stanga la neptun inainte de pod, mergi, iar stanga si e padurea comorova :p
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google