Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da.....sigur ) duminica sunt de munca )
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • Duminica asta in parcare la Campus ora 18:00 cine vine?

      1. jkl
      2.
      3.
      ............
      Last edited by jkl; 22 July 2010, 14:46.

      Comment


      • duminica asta eu si andy_x3m vom pleca la sibiu la intalnirea nationala , mergem sa reprezentam logan club constanta , sa ducem veste despre fii patriei loganiste de la constanta. vom avea grija si mare atentie ca voi tovarasi sa fiti laudati si aplaudati in fata tovarasilor loganisti din intreaga tara. numele logan club constanta va fi ca mierea pe buzele tuturor loganistilor din intreaga tara . tara romaneasca mult iubita noastra patrie cu munti vai si mari si o salba de rauri si dunarea si animale multe si pufoase. daaar , va fi un drum greu , ptr unii un drum initiatic , primejdia va pandi in orice curba , inamicul de patrie si tara va pandi din padurile dese si intunecate ale carpatilor ce se ridica falnici spre soare. daaar noi vom fi bravi viteji valvari , vom avea grija vom fi prudenti , in aceasta incercare a vietii noaste si totusi dusmanii si inamici ne vor supune unor probe marete , vor fi radare peste tot , vor fi gropi multe si dese , mici si mari , dar mai presus de tot vor fi opeluri si diesel-uri , si totusi Logan Club Constanta va razbate peste tot. Drumul va fi unul dificil , vom traversa autostrada soarelui triumfator , vom strabte capitala , vom trece pe la casa poporului unde vom arbora steagul logan club constanta , apoi vom continua pe a1 , prima autostrada a poporului roman loganist , drum ce ne va purta spre sfanta si mareata curte de arges. apoi totul va culmina cu un transfagarasan , plin de vai si curbe dar noi bravi viteji le vom aborda pe toate pe trasa ideeala si vom inrosi discurile... pe scurt , plecam in plm , deci nu venim la intalnire.

        va veni , beciacustic , el va fi calauzitorul vostru , un sensei adevarat , sa ascultati de beci , el este un viitor inginer de inalta clasa si traditie dar va face fata cu brio in a va urni spre culmiile succesului.
        Last edited by SoNyKeL; 22 July 2010, 21:40.

        sigpic

        Comment


        • Ceausescu reales la al 14-lea Congres!! Stima noastra si mandria, Ceausescu-Romania!!! Un singur crez, o singura idee: Ceausescu- Romania!!!!

          Ura! Ura! Ura!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Pufy tata......ai inceput sa bei de acasa deja? Lasa sticla aia nedesfacuta pana la sibiu.....spre binele tuturor si al forumului )))))
            Distractie placuta baieti .... eu imi vine sa imi dau palme ca nu am cum sa imi iau liber de la munca .... dar asta e..... alta data..... Apropo....sa beti si pentru mine )
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • drum bun domnilor si distractie placuta. imi pare rau, nici eu nu pot ajunge la intalnire , servesc patria, ca cineva trebuie sa si munceasca in "patria loganista"
              sigpic

              Comment


              • laurr , sa-mi aduci telefonu sa ti-l repar , ti-am luat panglica aia...
                lepi_liv statiile sunt la mine si stickul la andi . daca ai nevoie de ele sa nu ne injuri
                beci puteam sa jur ca esti liber. beci sunt sticle in total 2.5 litri de tarie 100% ``dobrojana``

                sigpic

                Comment


                • Vai plm... m-am c@c@t (la propriu ca-s cu laptoapape tron) la cele emise de Pufos.
                  Doamne ajuta! Ne auzim de pe meleaguri cu iz germanic, Hermmanstad mai precis. Poate la venire vom trece si prin Kronstad (probaly the best city in the world - pacat ca-i locuit) si vom saluta brav popor loganist prezent pe acolo.*

                  *nb - in semn de respect fata de locuitorii acelei zone am balmajit numele istoric a oraselor!
                  sigpic

                  Comment


                  • OMFG
                    Frate aveti ceva si nu stiu eu ....pufosu e comunist......andy o arde cu nazistii .....restul tac malc.....beciu munceste ....frate.............................

                    PSISTRACTIE PLACUTA !!!!!!
                    Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                    Comment


                    • drum bun bejetzilor...sa fiti cuminte si sa aveti grije de voi ! pe noi tot aici ne gasiti cu acelasi devotament si caracter aparte pentru LoganClubConstanta. ! ade bafte si succesuri !

                      Comment


                      • bafta la drum people .., ..heil pufy mein fuhrer
                        "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                        Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                        Comment


                        • Azi in parcare la Campus ora 18:00 cine vine?

                          1. jkl
                          2.
                          3.
                          ............

                          Nu mai vine nimeni?
                          Toti loganistii constanteni sunt plecati?
                          Sper sa nu fiu singur prin parcarea aia.

                          Comment


                          • Azi in parcare la Campus ora 18:00 cine vine?

                            1. jkl
                            2. s.catalin
                            3.
                            ............

                            Nu mai vine nimeni?
                            Toti loganistii constanteni sunt plecati?
                            Sper sa nu fim singuri prin parcarea aia...

                            Comment


                            • Tot ce-i posibil sa vin si eu azi la intalnire. Dar nu promit nimic.
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • azi intalnire nu sa tinut? sau ce? ceva detalii?
                                noi ne-am intors , a fost super de acum logan club constanta va trebuie sa faca in asa fel in cat sa fim minim 5-10masini prezente la regionale/nationale altfel nu ne putem numi ceea ce pretindem ca suntem.
                                pana atunci niste poze sa va bag in boala , restu pozelor le gasiti pe topicul dedicat.
                                Attached Files

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google