Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezenta azi:

    1.jkl
    2.mushu
    3.scatalin
    4.sorin+nea` mecanic`
    5.beci acustic
    6.sonykel

    a fost frumos , ne-am jucat si de ``dacotecii`` incercand sa facem diagnoeze , dupaia am fost la un ceai , barfa etc , sorin ne-a aratat pozele de la raliu si ne-a povestit cum a fost.
    o intalnire mica dar reusita.

    sigpic

    Comment


    • Frumos astazi... cu exceptia timpului... pacat ca nu am facut poze ca sa vedeti ce ati pierdut pe data viitoare- toate cele bune si drum bun...

      Comment


      • Daca aveam si un vin fiert in parcare era perfect :P
        In rest o intalnire reusita cu mici glume intre citroen si dacia )
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • Pe scurt frumoasa intalnire, cu putini loganisti dar buni si statornici (si premiati). Unde santeti ceilalti? Parca eram mai multi dar? Va e teama de vremea de afara (ce faceti cand vine iarna cu zapezi, polei, etc)? A trecut vara cand toata lumea se distreaza, plaja si toate cele asa ca haideti la intalniri. Mushu si S.Catalin de acum sa veniti cu aparatele foto la voi pentru poze, sa se oftice cei care nu vin. Beci, si cine ar fi baut vinul fiert? Sau doar tinem canile fierbinti in mana ca sa ne incalzim si ne imbatam cu mirosul?
          Last edited by jkl; 10 October 2010, 21:26.

          Comment


          • hehe , eu am fost ``inspirat`` si m-am oprit la OMV si mi-am luat un ceai fierbinte de fructe de padure...

            sigpic

            Comment


            • Faci reclama la peco pe forum iti iei cota-parte, ai card de gaz? eee si beci rautacios... eu l-as fi baut cu Sorin ca numai noi nu am avut masinile...

              Comment


              • Scuze ca n-am ajuns azi, am vazut nasol asa afara si nu mi-a mai venit sa ies din casa, nici cicutza nu mai avea chef sa iasa ca in principiu vroia si ea sa vina . Numai bine si sa aveti grija de voi
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • nu vreau sa fiu rautacios , dar daca si azi nu a fost vreme de iesit , eu propun sa inchidem taraba si ne vedem cand rasar ghioceii

                  sigpic

                  Comment


                  • Ei nici chiar asa, eu as propune pt cei mai frigurosi sa ne intalnim la un ceai cald, eu am un prieten care are un bar pe tomis si daca vorbesc cu el putem face ceva intalniri acolo fara sa ne deranjeze nimeni si la o consumatie minima, un ceai cafea etc, avem acces la net videoproiector, si cred ca putem sa facem si ceva petrecere cu specific ....daca e ok ideea astept pareri si poate legam ceva.
                    LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                    Comment


                    • da sorin , clar fff tare... mai schimbam locatia.
                      da-mi mai multe detalii pe PM , unde are BAR-ul , cum se numeste?

                      sigpic

                      Comment


                      • Sonykel, ce-ti veni cu inchisul tarabei? Nu mai fi asa de radical. Las-o deschisa ca vor incepe sa vina si baietii.

                        Comment


                        • Problema: daca vor venii 10 masini unde le cazam?... e buna ideea, eu unul o accept chiar daca trebuie sa vin din Ovidiu si sa mai tai si orasul pana in capatul celalalt, ma gandeam pentru la iarna cu viscole cu blocaje, zapada multa- (Doamne fereste), cand vor fi minus multe grade in termometre... si nu poti sta nici 15 min. afara ca-ti ingheata sangele...
                          - E buna ideea si merita incercata, asteptam mai multe informatii.
                          - Si cu vechiul sediu? Capitan Hoock sau cum se numeste? renuntam?!... pe mine mau uimit preturile Duminica trecuta, cred ca daca imi faceam cafeaua acasa ieseam mai scump totusi 2,5lei si un sandwich 3,5 si NU FAC RECLAMA - dar asa este, sunt persoane care se uita si la asa ceva, ar trebui sa ne gandim sa punem in balanta cu totii asa ar fi mai bine ca sa nu mai apara discutii, certuri si altele...
                          - Eu unul sunt pentru orice este "nou si iesit din tipar", monotonia omoara Romaniaaa...
                          Last edited by s.catalin; 11 October 2010, 21:26.

                          Comment


                          • jkl cu inchisu tarabei glumeam , eu de aproape 3ani vin la fiecare intalnire , nu a existat nu am chef , am musafiri sau e frig (ploua/ninge) mie mi-a intrat in reflex pana si bunicamea stie ca duminica am treburi nu sunt disponibil stie ca am intalnire cu logan club si respecta chestia asta...
                            deci eu o sa vin in continuare.
                            s.catalin la captaincook asa au fost si asta iarna preturile tot asa vreo 4lei un sandvis vreo 3lei cafeau dar ca acum ca au schimbat meniurile ati observat mai bine. plus ca au iesit 20 de lei spaga la fata la o comanda de 60 de ron...

                            captaicook va ramane si el sediul central , poate avem 2sedii centrale iar cu iarna ai dreptate sa vedem cum se va circula prin oras.

                            duminica asta cine vine , si ce facem , vreo propunere? dam o tura cu masinile , jucam sotron? numaram cicatricile de pe abdomenu meu???
                            Last edited by SoNyKeL; 11 October 2010, 21:45.

                            sigpic

                            Comment


                            • Ne uitam la un DVD ... stii tu care!!!
                              sau ne mai gandim la ceva glume intre Citroen si Logan.....vedem noi ... stabilm pe loc
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • hai ma lasa-ma cu stabilitu pe loc , hai sa ne gandim la ceva , nush merem sa culegem mere padurete...

                                las ca la dvd ne uitam joi

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google