Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am o idee , sa facem niste fluturasi .. alb negru cu Logan Club , si cand avem intalnirile si sa punem sub stergatoare la loganuri. Si asa ne strangem si 200 daca vreti
    http://mitzah.labrute.fr/
    http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

    Comment


    • deci baieti ... la aqua magic ? sau ramane tot in tabacariei ? eu ma supun majoritatii

      Comment


      • @mitzah si eu m-am gandit dar nustiu cat la 100% e legal )

        Comment


        • hmm nush mie mi`a placut si in parcu tabacariei acu sa ma indrume careva cam pe unde e parcarea de la aqua magic ca habar n`am daca nu am umblat pe acolo de .. toata vara am fost suspendat
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • Unde decideti voi acolo o sa aterizez ) dar nu o sa aterizez in wekend acum ca sunt la o nunta tocmai la Craiova .Numai bine baieti
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • pai oricum weekendul asta din cate stiu se pleaca la SIAB ... acum sa vedem se face pana la urma intalnire si weekendul asta ... am inteles eu gresit cu SIAB`ul ... sau nu se face ?
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • Oricum eu zic pentru cei ce nu pleaca la SIAB, sa ne vedem deocamdata tot in tabacarie, si sa mai supunem la vot chestia cu Aquamagic. Am vb. si cu "supercar", de Aquamagic, si eu zic ca este mai bine acolo , ca Duminica la ora aia este goala si mult mai lejer de parcat masinile. Mult mai putin praf, si cred ca-i un loc excelent de intalniri. Uni dintre noi deja sunt f. obisnuiti cu acea parcare,
                Si la biserica aici este frumos dar tot timpul trebuie sa ne amestecam cu alti amatori de parcare, si nu-i asa de incapatoare pe cat pare. Cam mult praf si daca ploua un pic gata ne umplem de noroi. Parerea mea !
                Acum sa cadem de acord cu totii, si sa vedem ce facem.
                Cu stima , FLO>
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • @florin are dreptate...ca doar asa se poate ajunge mai usor la un consens fara prea multe discuti sau mai stiu eu ce comentarii )..

                  Comment


                  • mesaj pt membrii x'team care sunt si membri logan club ... duminca la ora 16 in parcare la rex este adunare x'team .. asa k nush dk o sa putetzi ajunge la 18 in tabacariei
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • Originally posted by miTzaH
                      am o idee , sa facem niste fluturasi .. alb negru cu Logan Club , si cand avem intalnirile si sa punem sub stergatoare la loganuri. Si asa ne strangem si 200 daca vreti
                      In cazul asta ne vom trezi cu cativa "mosulici" pe acolo, care incep sa ne trancane in cap fel de fel de tampeni. Nu cred ca mi-ar place asa, .

                      L.E.- @hellman= acum sa-i vad ce alegere fac !!
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Pai cum sa nu ajunga la 18 in tabacarie, stati 1 ora jumate la rex si dupa aia veniti cu totii in tabacarie. X'team si Logan Club => Fantastic 2
                        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                        Comment


                        • sa vina xteamu la logan club voi nu stiti ce dispute sunt contra loganului )

                          sigpic

                          Comment


                          • Ba da mai Sony, ca Loganul e naspa, ca nu are aia, ca e nasol, etc, etc.
                            Si ce daca, fiecare are dreptul la o opinie, si este o tara libera, sa se exprime cum vor. Din partea mea...
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • FLORYN are dreptate in chestia asta ... deci ce facem ne vedem la 18:00 in parcul tabacariei .. eu vin .. pentru ca la SIAB am zis la inceput ca ma duc .. dar se pare ca am niste schimbari de planuri pe zi trebuie sa fiu in alta parte .. la niste neamuri ... si nu am cum sa ajung la SIAB ... astept un raspuns .. de fapt .. horatativa odata )) . Si cu Aquamagic eu sunt de acord cu conditia sa`mi explicati pe unde vine .
                              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                              Comment


                              • eu vin ramane tot in tabacarie
                                domne si daca e vorbim discutam ne hotaram si vedem...
                                deci asta ramane tot in tabacarie eu 90%vin

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google