Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acum la intalnirea din 7 octombrie de duminica o vom face tot in parcul tabacariei...dar eu propun ca din data de 14 octombrie sa mutam intalnirile la Aquamagic...cel putin acolo e parcarea mai asfaltata

    Comment


    • eu sunt de acord ... acum pe 7 la aquamagic nu vom fi multi .. pentru ca majoritatea se duc la SIAB .. da de pe 14 octombrie merita sa fie mutata la Aquamagic .. si de cand ma tot rog sa primesc si eu niste instructiuni ) stiu ca vine pe mamaia atat .
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • Originally posted by Beleaua
        eu sunt de acord ... acum pe 7 la aquamagic nu vom fi multi .. pentru ca majoritatea se duc la SIAB .. da de pe 14 octombrie merita sa fie mutata la Aquamagic .. si de cand ma tot rog sa primesc si eu niste instructiuni ) stiu ca vine pe mamaia atat .
        daca e te ajtepot eu in tabacariei si te tii dupa mine.... ;)
        :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
        proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

        Comment


        • salutare tuturor ca nu am mai dat cu subsemnatul cam de multisor si imi cam era dor de voi.in alta ordine de idei,eu nu ajung duminica la intalnire ca merg la curse la buzau asa ca ne vedem la urmatoarea.sustin ideea mutarii intalnirilor la aqua magic din considerente de vreme si asfalt.daca aveti idei mai bun sunt receptiv.have fun celor ce merg la siab iar celorlalti...sa va ganditi si la noi cei plecati si aduceti si voi femeiiiiiiiiiiiiiiii la intalniri

          Comment


          • mai vinzi masina ? sau te-ai razgandit ? ... aqua magic

            Comment


            • mersi vfm`ule pai asa facem daca e sa nu imi fac idee cam pe unde e parcarea ...
              Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

              Comment


              • belea...
                fi atent... o iei pe mamaia inspre statiunea mamaia... inainte de telegondola e o trecere daia de pietoni cu galme , treci de trecere si faci prima dreapta si dupaia prima stanga
                si o ti drept inainte 50m si de acolo te ghidam noi cu mainile...

                sigpic

                Comment


                • mersi sonykel ) ... acu am inteles da saptamana asta ramane la tabacariei nu ... ?
                  Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                  Comment


                  • acum pe 7 octombrie tot in tabacariei ne intalnim

                    Comment


                    • Mai pana la urma stikarele cine le aduce la bucuresti duminika ??
                      sigpic

                      Comment


                      • ma care`mi da si mie un sticker da la constanta ca nu merg la bucuresti ...
                        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                        Comment


                        • nea GXG parca el e cu stikerele...

                          sigpic

                          Comment


                          • O sa mai intre in club un prieten de-al meu, o sa-i zic sa vina si el la intalnire duminica pacat ca eu voi fi plecat.Ne vedem la urmatoarea intalnire, nu scapati asa usor de mine ).Numai bine baieti
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • sa ne zici si noua nr de la masina un nume ... si spunei daca poata sa isi faca un user aici p forum

                              Comment


                              • Nu am prin cine sa trimit stickerele duminica la Bucuresti. Chiar nu se duce nimeni duminica la bucuresti?
                                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google