Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stig dar nu am intrebat daca ma primesti in club golan navodari unde esti tu si geamantanul tau softat ))) hy hy hy

    Comment


    • rey pleaca ma )


      Azi nu stiu daca ajung din cauza ca n-am masina , sau daca e sa vin cu mititelu de rey90

      Comment


      • am ajuns la fix azi taci )) cand numai era nimeni

        Comment


        • cum ma ..eram eu , lexdeejay , gxg si danny90 ))

          Comment


          • .. lasa ca saptamana viitoare .. o sa ajungem noi la 4 acolo

            Comment


            • ajuns si eu azi cu hahalera de rey90 .. acuma nu stiu cu care masina o sa venim )

              Iau aparatu sa facem niste poze ? ca de mult nu am mai vazut ceva pe aici

              Comment


              • Eu nu am timp sa imi spal masina dar facem si poze .... s-au facut mereu dar din lene nu s-au urcat pe forum, aceeasi mereu deja .... Facem azi 2-3 poze de prezenta sa fie.
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • Azi la 16 la Aqua , tinand cont de vremea nasoala de afara , probabil la 16:15 ne vom duce la un suc , la Day&Night Cafe , langa ING Delfinariu

                  sigpic

                  Comment


                  • Urmatoarea intalnire are loc pe 22.04 la 16 la Aqua

                    sigpic

                    Comment


                    • Sticker

                      Salut Cum Sau De La Cine Pot Achizitiona Un Stiker LOGAN CLUB ?
                      http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                      Comment


                      • 29.04 se tine? imi cer scuze ca nu am mai venit greu cu a 12-a

                        Originally posted by xplood View Post
                        Salut Cum Sau De La Cine Pot Achizitiona Un Stiker LOGAN CLUB ?
                        cam la orice tipografie cred.eu iti recomand junkers design pe bulevardul i.c. bratianu zona valexana ;) sau chiar pe internet succes
                        Last edited by adybrt; 24 April 2012, 23:57. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Maine cine vine? intalnirea are loc la ora 16 ,peco omv pe varianta.
                          Ultima intalnire la ora 16 , din Mai vor fi de la ora 18 in peco.

                          1.Sonykel
                          2.Beci

                          sigpic

                          Comment


                          • ce activitate slaba pe aici ) .. nu am mai vazut o poza de ceva timp

                            Comment


                            • o sa fac maine o poza ....
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • Schimbati si voi titlul ca m-a derutat
                                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google