Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CT08GNT View Post
    vin si eu
    Atentie!!! cu cine va intalniti individul escrocheaza oameni.
    Life Is A Mistery!
    VW Touareg 3.2 V6 4x4 automatic

    Comment


    • David Paul, ce s-a intamplat? fii mai explicit....
      Intalniri Logan Club Constanta:
      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
      Ptr detalii : 0723.955.045

      Comment


      • Salut!mi-a comandat un kit reparatie butuc yala penntru un Volkswagen Bora(comanda gresita) deoarece nu a specificat maner sofer sau yala portbagaj ,vroia pt reparatie butuc yala portbagaj.Am retrimis comanda pt reparatie yala portbagaj cu intelegerea trimitere inapoi kit reparatie yala maner sofer .Cu mentiunea din partea lui sa fim seriosi si asa mai departe.Promisiuni desarte pana a primit piesa livrata URGENT .nu am mai primit deloc produs inapoi ,a mintit ca a trimis l-am sunat de cateva ori a confirmat trimiterea dar ca cica dureaza,am cerut copie aviz si de atunci nu mai a cooperat neavand ce sa imi arate,a trecut ceva timp si l-am contactat astazi mi-a inchis telefon,este un escroc ,oricum pregatesc o plangere la ipj constanta oricum recuperez bani si nu am sa ajung la intelegere cu el pt inaintare dosar ca invatatura de minte.am mai patit dar persoana a platit daune tot tot.deplasare la arad platit cheltuieli transport plus prejudiciu tot pt o inselaciune.pe asta l-am avertizat dar face vrajala o sa il fac sa vb singur pe poteca la ipj.Hai numai bine cu respect!!!
        Last edited by David Paul; 21 August 2012, 11:53.
        Life Is A Mistery!
        VW Touareg 3.2 V6 4x4 automatic

        Comment


        • Domnu, exista topic dedicat pentru asa ceva, nu mai polua aici
          sigpicMy ride

          Comment


          • se mai tin intalnirile ?
            1.6 MPI CRAZY DRIVER

            Comment


            • mai au loc intalniri in Constanta???

              Comment


              • Intalniri nu prea se mai fac, ptr ca din spatele calculatorului se arata multi viteji dar in realitate nu a preluat nimeni intitativa , iar noi cei care ne ocupam , nu prea mai avem timp.


                Dar de dragul vremurilor bune , va invit la tulcea la lansarea Noului Logan


                Discutam pe linkul de mai sus

                sigpic

                Comment


                • Saluutare vreau sa vın sı eu la ıntalnırı daca se organızeaza

                  Comment


                  • CT-22-FAL
                    Vino sambata 17.11.2012 la Tulcea la lansarea noului Logan.
                    Maine se vor da detaliile pentru deplasare.



                    Intra pe linkul asta si inscriete daca mergi la lansare.

                    Comment


                    • vre-o sansa sa ne mai reunim? spre exemplu duminica asta intreb si eu?

                      Comment


                      • vadca nimeni nu-si mai da interesu p'aici , s-a dus totu pe apa sambetei ! URAT , FOARTE URAT ! ...


                        RIP LG CTA



                        In scurt timp v-a invia , doar am nevoie de putin timp si de niste telefoane...prietenii vechi niciodata nu se uita

                        Comment


                        • Din spatele tastaturii sunt multi membrii dar la o intalnire reala aceeasi oameni .....
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • adi , dar nu ti-ai pus si tu in semn de intrebare ? ce se intampla de numai vin membrii ?

                            sper ca nu e cu suparare , dar e ciudat ca un oras mare sa aiba cativa membrii .. iar altii colegi gen pucioasa is mai mai multi numerici

                            Comment


                            • Va salut domnilor,
                              Sunt din Ploiesti, dar de ceva vreme lucrez in Petromidia. Sunt cazat in Constanta, pe langa Delfinariu. Mi-ar placea sa vin si eu la intalnirile voastre, doar ca nu cunosc foarte bine orasul si nu stiu unde se tin.

                              Stima

                              Comment


                              • Pai de ceva vreme nu se mai tin intalnirile.poate odata cu incalzirea vremii o sa se revina
                                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google