Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cam in 20min vine si eu

    sigpic

    Comment


    • aduceti careva ceai ceva?
      ) eu poate iau niste seminte daca nu uit
      Last edited by SoNyKeL; 28 October 2007, 17:04.

      sigpic

      Comment


      • pe la fara 10 ajung si eu
        :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
        proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

        Comment


        • eu nu cred ca ajung azi lenea ...

          Comment


          • ba putoare esti ma... vin eu si nu vi tu... suntem extremele clubului nu se poate asa ceva

            sigpic

            Comment


            • Dabea acum am iesit din baie. Chiar nu ma simteam in stare sa mai vin .
              http://mitzah.labrute.fr/
              http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

              Comment


              • Intalnirea de Duminica de la AquaMagic :

                A fost frumos in seara asta intalnirea, mie unul mi-a placut. Pacat ca uni dintre noi nu au avut mai mult timp sa stea.
                Am abuzat un pic de masina lui Jonyvip, si fara sa cer voie , mi-am bagat nasu pe la motorul lui. Jony, scuze, dar eram prea curios, sper sa ma intelegi,
                Si ca o curiozitate, rusinica sa-mi fie, am si eu o mica intrebare : cine era baiatul cel nou din seara asta, care a stat in stanga lui Sony la masa? Din pacate nu ni sa facut cunostinta, si nici eu nu am avut taria sa-l intreb . Are cont pe forum?
                Pana Duminica viitoare, toate cele bune, si sa aveti o saptamana buna!
                Cu stima, FLO.
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Nu stiu daca are cont pe forum. are insa cont pe dc. acolo are id-ul "UnEl". Mie sa-mi fie rusine ca am uitat cum il cheama,pt ca eu i-am dat cateva detalii despre logan club in niste mesaje private pe dc.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • nu stiu nici eu dar e super de treaba omu l-am mai vazut la o intalnire cand n-am stat decat cinici minute... oricum pana acum toate intalnirile mi-au placut doar folryn ma tot enerveaza ca zice ca-mi da capace si nimic

                    sigpic

                    Comment


                    • Ahaa, deci asa imi esti fratee !! Bine ! La-s ca vezi tu data viitoare, .
                      Daca este "UnEl", pai asa are cont si aici pe logan club.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • floryne uiti ca duminica asta nu vi... iar duminica viitoare ma capaceste altcineva... stim noi cine

                        PS. adi_sonyk e idu meu de mess datimi add dar specificati ca sunteti din logan club

                        sigpic

                        Comment


                        • Conform semnaturii tale, in seara asta trebuia sa faci cinste de 40 de zile.... pana iti vine masinuta,
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • pai am facut ma cinte dar tu plecasei uite restu lumii poa sa confirme...


                            PS. cosmine gxg ziceti ma ca asa e...

                            sigpic

                            Comment


                            • @FLO stai calm ca nu m-am suparat )
                              @gxg vreau si eu un sticker dinala zilele astea pana marti cel tarziu ca dupa plec si nu mai vin in cta pana pe 22noiembrie
                              PS: supercar a ajuns si el ...???

                              Comment


                              • da a ajuns tarziu dar a ajuns

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google