Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cristi_Xp
    m-am uitat la poze,ai tai "stie" ca fumezi ?
    de ce par mic in varsta??? sau ce se pare ca sunt singuru forumist din ct care fumeaza
    a si cu UnEL doar noi 2...

    sigpic

    Comment


    • salut baieti.cer iertare voua de pe forum dar nu am avut cum sa ajung la intalnire(am ajuns in oras la 18),sper sa ne intalnim duminica viitoare,chiar imi pare rau ca nu am ajuns,scuze baieti.toate cele bune si la cat mai multi km........

      Comment


      • e prima intalnire la care vi?

        sigpic

        Comment


        • imi pare rau ca am intarziat la intalnirea asta,promit ca data viitoare ajung la timp...poate chiar primul

          Comment


          • @supercar : daca vrei iti dau eu cort si tot ce trebuie si te instalezi acolo la aqua magic :P
            1.6 MPI CRAZY DRIVER

            Comment


            • )))
              parca il vad si pe super car cu cortu acolo ooo baieti bine ati venit haideti intrati poftiti la un ceai cald

              Supercar scuze da nu m-am putut abtine

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by sonykel
                )))
                parca il vad si pe super car cu cortu acolo ooo baieti bine ati venit haideti intrati poftiti la un ceai cald

                Supercar scuze da nu m-am putut abtine
                Hahaha , esti criminal
                http://mitzah.labrute.fr/
                http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

                Comment


                • da poze cu masinile nu aveti ?
                  ca la noi discutiile se poarta printre masini nu cu picioarele sub masa, ca si ieri incepuse sa ploua dar tot nu ne-am ascuns in cafenea.
                  pina la urma citi ati fost ?

                  Comment


                  • sonykel stie exact cati am fost ca el ea numarat,oricum am fost si noi vreo 10 masini pe putin.
                    poze nu am facut ca doar eu sunt pozarul intalnirilor si eu am cam intarziat, iar cand am ajuns era deja bezna pe afara.

                    Comment


                    • gabriel nu avem poze cu masinile de ieri ptr ca si la noi a plouat si cand ne-am strans toti se intunecase...

                      ia hai sa facem prezenta... scuzati daca nu resepect ordinea

                      1.vfm
                      2.jonivip
                      3.rdd
                      4.floryn
                      5.nicusor
                      6.unel
                      7.costin
                      8.sonykel
                      9.cosmin
                      10.gxg
                      11.dizzy
                      12.belea
                      am uitat pe cineva dintre cei care au fost ieri???
                      a dai si alex cu ATV-ul..
                      si cam atat
                      Last edited by SoNyKeL; 29 October 2007, 12:20.

                      sigpic

                      Comment


                      • SONYKEL .... nu o sa inteleg niciodata cum ai reusit sa stai tu atat ca sa-ti vina masina
                        Oricum ... cu cat e asteptarea mai lunga ... cu atat injuri mai mult
                        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                        Comment


                        • pia daca alta solutie nu aveam ce sa fac , stau si astept
                          plus ca nu vroiam sa fac nici un compromis la dotari motorizare sau culoare
                          asta e sunt un om foarte incapatanat si sunt foarte decis cand imi iau ceva nimic nu ma face sa ma razgandesc
                          Last edited by SoNyKeL; 29 October 2007, 13:02.

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by sonykel
                            e prima intalnire la care vi?
                            Nu Sony, Mihai a mai fost, dar tu nu erai. Ultima oara cu o Octavia. Si ai fost tare cu "Alex cu ATV-ul" .
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • a fost foarte tare....poate saptamana viitoare toti care vin sa ramana mai mult sa stam asa gasca mare....si poate skimbam ora sa fie un pic mai devreme...
                              JUST ME.....30-rdd......

                              Comment


                              • presupun ca duminica viitoare ne vedem la 4 ? sa prindem lumina... sau la 6 ca sa fie bezna calumea ?D

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google