Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu optez pt 4...ca mai facem ceva poze...un filmuletz ceva ca vin pregatit...:P
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • eu spun sa ne vedem pe la 15.30-16 ca sa nu se faca intuneric pana sa apucam noi sa ne strangem...parerea mea
      In tara momentan.

      Comment


      • eu zic 4dar supercar sa decida ca el e Bossul

        sigpic

        Comment


        • Deci Duminica 4 noiembrie La ora 4 la Aqua Magic -= Sedinta FoTo =-

          Comment


          • Bine fratilor , hai sa ne intalnim de acum in colo la ora 16, bineanteles ca tot la Aqua, si de acolo vedem noi , in functie de vreme.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • duminica la ora 4 sunt prezent la datorie si de data asta sper sa stau mai mult. mai vorbim si noi si poate tragem si un show ceva
              :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
              proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

              Comment


              • Bun duminica la ora 4 ca deja mi-e dor de voi... si dupa ce se lasa frigu se face intuneric ne retragem in portofino daca va convine sau in alta parte ca sa nu mai stam ca sado masichistii in frig vant si intuneric. D
                Ia sa facem lista cu prezenta
                1.Sonykel
                2.urmatoru

                sigpic

                Comment


                • imi pare foarta rau nu va promit ca pot ajunge la ora 4 duminica .. eu lucrez daca am clienti .. intarzii ajung pe la 5 - 5 juma .. daca nu am cu cea mai mare placere la 4 sunt acolo dar nu va pot promite nimic .
                  Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                  Comment


                  • belea scuzama ca indraznesc dar ca ce lucrezi?

                    sigpic

                    Comment


                    • ce repede faceti voi lista cu intalnirea...cam repede...doar ce ne-am intalnit ieri )

                      Comment


                      • pai da deja facem din nou ca ne e dor de tine... ia scoate limba la mine... baga smylu ala de ma baga in boala...

                        hai mai voinicilor continuati lista deci
                        1.Sonykel
                        2.urmatoru


                        care mai imi strica lista data viitoare imi plateste consumatia la portofinoD

                        sigpic

                        Comment


                        • Am si eu o rugaminte,fontul de la semnatura sa fie ca scrisul normal,il puteti pune in rosu sau ce culoare o fi ...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Ce dor mi-e de voi de abia astept duminica sa vin si eu ca prea am tras chiulu ( motivat ).Numai bine la toata lumea
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Cristi_Xp te-as pune sa-mi platesti consumatia da nu vi in Ct asa ca criatinacht next time vino cu bani la tine

                              sigpic

                              Comment


                              • salutari de la "new guy" ...
                                in a big town ya' nuthin' unless ya' part of somethin' bigga' than ya' ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google