Promovare Logan Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    meniul special pentru captain cook, cu sigla logan club constanta, meniu care sa fie numai al clubului, cum il au si ceilalti
    "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
    Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

    Comment


    • #77
      sa curga ideile... zbf si sesayd ideile sunt bune , cu meniurile de mult ne gandeam dar nu dam de patron... trebuie vb direct cu el

      sigpic

      Comment


      • #78
        Ca sa discutam cu patronul , cred ca va pot ajuta eu .
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #79
          banner, si unde ne strangem il punem sa vada tot poporul, costa cam 300

          Comment


          • #80
            pai ca afisam un banner pe o strada principala .. trebuie sa avem acordu primariei + ca trebuie sa platim o suma de bani anual..ar fi ceva..dar sa ne interesam..

            Comment


            • #81
              sunt de acord cu ideea de baner ... ideea e unde... si cred ca ne va costa bani multi , la cati bani avem noi daca-l expunem o zi... dar repet ``daca``

              sigpic

              Comment


              • #82
                o idee ar fii sa il suspendam undeva pe un bloc, la un balcon ceva, care ar avea vedere la strada, este si mai economic(plata la proprietar), gen cum erau inainte, cu publicitate la rompetrol, samsung
                "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                Comment


                • #83
                  pai si iti dai seama cati bani ne-ar ajunge ? :|

                  Comment


                  • #84
                    am 10(zece) setuti de stickere loganclub , le dau gratuit ptr ca sunt achizitionate din banii de cotizatii faceti lista si le aduc duminica nu le car dupa mine prim masina ca sa nu se ``sifoneze``

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      la baner ii punem picioare, il tine pufy in portbagaj, ca are unde, (fara suparare), sau altcineva care vine des, cand pleaca respctivul, il da mai departe.

                      duminica il punem la campus, cand mergem la gratar, il punem acolo, mergem la plaje, il folosim pe post de umbrela, etc; unde ne strangem, il afisam!

                      la asta m-am referit cand am spus "sa-l vada tot poporul"
                      nu il agatam de bloc: multi vad, putin cunosc

                      Comment


                      • #86
                        gata domne sa terminat cu misteru cu banner , v-am zis ca trebuie rabdare si ca va fi o surpriza , dar voi batman batman... si contrat sumelor vehiculate , am facut banner la 2mx1m full color 100Ron cu tot cu capse si intariturie aferente...
                        bannerul e putin mai special , deoarece scrisul acela cu ``100intalniri...`` e detasabili si-l putem schimba in functie de situatie si eveniment...

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          S-a scos scrisul pentru ca sa nu se decoloreze vopseaua. Trebuie un pic sters de lipiciul ramas de la colant si e ok
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Salut. Sunt nou pe aici. As dorii si eu un sticker in genu` celui de mai jos, de unde pot face rost si cat costa? Merci.

                            Last edited by Juanyto; 9 March 2011, 22:32.
                            hai pune-te în faţa mea să-ţi bag corpu` în reconstrucţie.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Un sticker il primesti daca vii la intalniri.
                              Duminica, ora 16.00, Aqua Magic - zona teatrul de vara. Te asteptam si vorbim legat de stickere.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                oke, o sa incerc sa ajung duminica asta, daca nu, la urmatoarea intalnire vin sigur
                                hai pune-te în faţa mea să-ţi bag corpu` în reconstrucţie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google