CONSTANTA!!! Intalniri in trafic... CONSTANTA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu masina ma , pe cristi il conducea asupritoarea , la asta ma refeream

    sigpic

    Comment


    • ieri pe lapushneanu la intersectia cu soveja l-am vazut pe emre... el nu ma vazut desi l-am stresat cu claxoane...

      sigpic

      Comment


      • Si eu l-am vazut pe Emre, azi dimineata la ora 8, era parcat pe Tomis, cam pe la Macu Rosu. L-am claxonat , nu stiu daca ma vazut.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • L-am vazut pe SUPERCAR in seara asta.Mi-a placut cum se vedeau xenoanele.

          Comment


          • CT-11-LYV te-am vazut azi pe la ora 1 erai pe str. I.G.Duca si ai facut dreapta pe Ferdinand mi-a placut sunetu esapamentului.
            Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

            Comment


            • L'am vazut azi pe mugur cu masinutza ... era in fata mea dar l'am depasit si a ajuns in spatele meu ... dar dupa iar m'a depasit ... si tot asa pana la dervent :P
              Nu te mai lauda ma
              Last edited by SoNyKeL; 24 March 2008, 10:10.
              1.6 MPI CRAZY DRIVER

              Comment


              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                ieri pe lapushneanu la intersectia cu soveja l-am vazut pe emre... el nu ma vazut desi l-am stresat cu claxoane...
                si eu te'am vazut in acelasi loc plecai din statia d ela 100 si te'am stresat cu claxoane din 2 motive 1 salut si 2 ca plecai fara sa te asiguri )
                sigpicMy ride

                Comment


                • Sigur nu eram eu...

                  PS. daca ti-am taiat fata sau ceva de genu imi cer scuze toti suntem oameni gresim

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Vineri l-am vazut pe un coleg de-al nostru de pe forum...CT-85-FTH...sau poate era doar masina lui...era prin Galati...multe salutari...
                    Originally posted by FLORYN View Post
                    Azi am vazut FTH-ul,Cristi era cu prietena pe Tomis (mega image), Cu siguranta ei nu m-au vazut,
                    Originally posted by FLORYN View Post
                    Nu , era pasagera (in dreapta), dar Cristi parea destul de nervos,
                    Originally posted by SoNyKeL View Post
                    nu masina ma , pe cristi il conducea asupritoarea , la asta ma refeream
                    pffff ... se pare ca am ochelari de cal ... toti ma vad numai eu nu vad pe nimeni ... FTH-ul (eFTeHashul) numai eu il conduc ... asupritoarea "ma conduce" numai in afara masinii , in masina eu sunt regele ... numai bine
                    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                    Comment


                    • Azi l-am vazut pe Andy la intersectia de la capitol.
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • Azi l-am vazut si eu pe andy pe tomis langa intersectia cu ion ratiu

                        sigpic

                        Comment


                        • Ieri m-am intalnit in trafic cu Stuke si cu becudani

                          sigpic

                          Comment


                          • M-am intilnit in trafic cu bobo miercuri si mai era un logan aceesi culoare cu el(stateau de vb la gara) parca avea nr edm dar erau prinsi in discutie si nu m-au vazut , era ora 19,30 cam asa.
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • Da era bobo si Unel

                              sigpic

                              Comment


                              • Eu m'am intalnit cu ozn'ul de EDM miercuri seara .. A venit sa imi tina pumnii la competitie ...
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google