CONSTANTA!!! Intalniri in trafic... CONSTANTA!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi l-am vazut pe Zgribulici de pe D.C. pe la gara . Un tit-tit + un salut si gata .
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • mon ami , zgribulici este membru logan club nu DC , are si legitimatie

      sigpic

      Comment


      • Nu stiam, mea culpa ! Sper sa ma ierte ..
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • vazut azi pigoo la liceu la navodari ))
          Uite cine ne fura boboacele din liceu

          Comment


          • vazutam azi CIC-u' in navodari...m-am dus la tine la masina crezand ca esti tu...dar supriza era tatal tau ps: Belea arcurile alea

            Comment


            • Si eu tot cu CIC m-am intalnit si la fel, era tatal lui.
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • Bun asa. Organizati o intalnire cu el , el are mai mult timp liber decat mine nu cred ca v-ar refuza Saptamana asta mi-a suflat-o ca a avut treaba cu ea .
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Vazut azi langa Marinaru' un logan alb CT 05 XUW cu insemnele logan club

                  Comment


                  • il declaram nul... nu stiu cine e. are cineva idee? ca doar nu cred ca am ajuns la nivelu anonymus sa puna lumea sticker logan club doar cai la moda...

                    sigpic

                    Comment


                    • ce dracu :| ... pacat ca nu am telefon cu camera sa ii fi facut poza.. masina era toata vopsita in alb..cu jante de aluminiu si folii + stripping

                      Comment


                      • nu avem asa in club , poate vine azi la intalnire cine stie... oricum nu pot sa ma bucur daca avem ``membri falsi`` inseamna ca suntem ceva reprezentam ceva...

                        sigpic

                        Comment


                        • intalnit azi cu PTK spre tulcea ... el se ducea eu veneam spre Constanta.... nu a bagat de seama ca am trecut ca un fulger )
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • flash-uit ieri prin navodari pe la 21:40 un logan gri perla cu sigla logan club ... nu am retinut nr

                            Comment


                            • Flash-uit pe CIC in 3 4 randuri la Mamaia cu Soveja. Nu m-a vazut niciodata!
                              sigpic

                              Comment


                              • Scuze Andy, chiar nu mi am dat seama. Eu cand sunt la volan merg precum orbu . Si prieteni de-ai mei ma injura ca nu-i vad mai de fiecare data ). Nu a fost cu intentie ca doar n-am nimic cu nimeni pur si simplu nu am vazut. Un prieten trebuie sa se bage calumea mai in mine ca sa l vad deci e clara concluzia
                                O zi cat mai buna sa aveti!
                                Pt mine special goarne
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google