Noul Organizator De Intalniri Logan Club Craiova

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu prea poti sa faci intalnire cand tu stii ca nu participi eu cel putin ma simt cumva... sa ii chem haideti baieti la intalnire.. ca eu nu vin... ) pai ce fel de organizator.. daca doreati puteai sa propuneti unu din voi hai sa ne intalnim in ziua cutare la ora cutare...
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #17
      Baieti, nu va certati pentru asta. Nu are rost. Chiar daca nu am vreo legatura cu LC Craiova, eu zic sa ramana anonimboy organizator. Doar pentru ca nu a putut sa mearga la cateva intalniri, nu inseamna ca trebuie sa il schimbati.
      Alin_ti_1031, nu vreau sa te supar, nu vreau sa supar pe nimeni, dar calmeaza-te. Tu gasesti motiv de cearta din aproape orice. Am vazut multe posturi de-ale tale si am vazut ca tu faci "dreptate" prin cearta. Repet, nu vreau sa supar pe nimeni, dar trebuia sa iti spun. Stiu ca nimeni nu este perfect, dar problemele nu se rezolva prin cearta sau ironii.(Bine, daca este nevoie se poate ajunge si la asta )
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • #18
        gata fratilor incetati!

        Comment


        • #19
          Baieti lasati cearta,organizator se stie este Sylviu si asa va ramane... dar cred ca este timpul sa va ganditi la intalnirea NATIONALA de la FELIX din 15,16,17 mai...pentru ca timpul zboara repede si maine ne trezim in mai.
          Cred ca acesta este un lucru important asupra caruia sa dezvoltam subiecte,nu subiecte sa ne detronam unii pe alti.La BRASOV am fost doar doi,eu si FBL...dar sper la Felix sa mergem mai multi... si va spun ca nu o sa regretati acele momente,bineiteles ca aceasta tine si de posibilitatile fiecaruia...dar cred ca daca se vrea se poate.

          Comment


          • #20
            Aici eu zic ca se poate inchide.
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • #21
              Tinand cont ca actualul organizator nu a putut veni la cateva intalniri, insa, neexistand nici o plangere la adresa capacitatilor sale organizatorice, inchid acest thread, caci nu este altceva decat un alt motiv de cearta.
              Daca sunt mai multi utilizatori ce doresc schimbarea organizatorului, sa-mi trimita pm pt deschiderea thread-ului.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google