Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare,
    eu zic sa ne intalnim tot in parcarea unde vin baietii cu masinile alea "urate" si daca ne vedem acolo discutam concret pentru viitoarele intalniri.
    deci duminica tot la parcare la electro - mat ora 16.oo, cine vine sa se treaca in lista

    1. Eu (daca nu ma striga mama in casa)
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • 1. Eu (daca nu ma striga mama in casa)
      2.kuu (daca ma lasa mama pe afara)
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • @pipan - daca nu te lasa fugi pe ascuns de acasa
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Vin si eu azi !
          I My Honda !

          Comment


          • gata si intalnirea de azi,friguroasa dar vad ca ne strangem!!
            pun si pozele desi un coleg a plecat pana sa facem poze!





            si ultm 2 poze(99MMH) masina cu cele mai multe modificari la electronica!!!!
            Attached Files
            Last edited by pipan; 27 February 2011, 19:53.
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • si pozele
              Attached Files
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • imi cer scz da netu asta imi face probleme!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • nu este de la net,a inghetat pana si obiectivul aparatului.dar a fost relaxant si frumos.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • bagi toate prostiile in seama?vreau sa iti vad my ridu cu noua iventie ca e super!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • salutare,baieti
                      uite si RAC-ul,cum de ai ajuns la intalnire,ori esti in medical ori a dat firma faliment,fiindca nu prea vad cum de esti liber duminica(glumesc)
                      MMH - multumesc pentru ajutorul acordat telefonic luna trecuta,nu stiu ce ma faceam fara tine
                      sigpic
                      Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                      Comment


                      • @cosminel - nu e prb. de fiecare data cand ai o nelamurire dai un semn si daca pot te ajut fara probleme. Bafta in continuare si multa sanatate
                        @pipan - de atata "electronica" nu ai reusit sa atasezi pozele
                        @leo_negrescu - relaxant pe naiba, ai ratat "interviul" cu gaborii
                        Au mai fost cativa colegi care nu au stat pana la finalul ... cu poze.
                        In alta ordine de idei trebuie sa ne interesam de problema rovinietei pentru a ajunge la noul loc de intalnire.
                        Numai bine!
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • Salutare

                          Nu am mai intrat de mult pe aici...vad ca nu prea mai ies intalnirile cum ieseau acuam o vreme...
                          Eu nu am mai venit ca na ...servici acasa probleme si as amai departe...
                          Promit ca DUminica daca ma anunta si pe mine cineva vin si eu deci pt Duminica 6.03.2011 ma anunt Primu...

                          1.CID.(daca ma lasa nevstamea sa plec din pat)
                          sigpic

                          Comment


                          • welcome again!!te asteptam sa revii la intalniri
                            1.CID.(daca ma lasa nevstamea sa plec din pat)
                            2.KUU
                            3.
                            .........

                            sa vedem unde ne intalnim!astept sa ne spuna ktydu unde,ca el e organizatoru!!!
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • Intalnire duminica 6.03.2011 la aeroport ora 16.00

                              1.CID
                              2.KUU
                              3.kyd

                              Comment


                              • nu se mai anunta nimeni??
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google