Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex la orele alea se intorc olderii de prin cluburi......nu-i asa Leo, sau tu deja te apucasi de fizica cuantica?
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • daaa.....tare asta)la asta chiar nu ma gandii!pai data viitoare sa ma luati si pe mn,dar sambata nu miercurea
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • Pai miercurea e seara cu mecanica fluidelor.... daca e vorba de olderi e miercuri.Pe tine nu putem sa te cooptam decat peste ceva ani, deci deocamdata ramai de sambata...
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • pai na ce sa zic,samb e pt dastia ca mn dar pot sa va iau eu cu mn nu e problema!!fac asta pt voi:P
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • o intrebare, parerea voastra, se merita sa iau alta coaja de borb + airbag pasager + ce mai trebuie sa fie functional ? sau sa dau bordul asta jos, sa fac din fibra un capac la gaura aia si sa il imbrac in piele ?
            I My Honda !

            Comment


            • Leooo help, lasa "materialele inflmabile"!!!!
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • leo nu intra ca ii e frica.....)
                pjj...eu zic sa mergi pe original!
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • Stefi eu nu pricep ce vrei sa zici....
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • pazeaaa....ca intra leo..........:d
                    mihai iti era frica singur a?
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • tot gaina batrana se baga la faza cu ciorba.stefi,duci dorul unui sac de sarit in mufa pe partea dreapta?
                      lasa olderul sa isi faca treaba,ca altfel da foc la casa.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • ...sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni....parca asa era...
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • duminica pe 30 sunt prezent ;) un nou membru
                          Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                          http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                          Comment


                          • incerc sa gasesc solutia cea mai buna pt a acoperii gaura de la airbagul pasager

                            Ma baieti, terminati cu vorbitul codificat ca ma simt in plus...varsta e de vina...stiu )
                            I My Honda !

                            Comment


                            • Bine ai venit, te asteptam la intalniri!
                              Stefi nimic nu este codat, doar palavragim si ne pregatim pt. intalniri.
                              locasul respectiv il poti face practic si estetic prin adaptarea unei usite cu "fata" de aribag pasager, parera mea....pe moment!
                              Last edited by Tek_ids; 27 October 2011, 21:34.
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment


                              • bine ai venit printre noi adelin si speram ca vei veni la intalnirile LGC!
                                pjj,parerea mea este sa mergi pe ceva finut mai ales ca ai masina foarte tare,nu imporvizatii,nu fibra....ORIGINAL
                                si nu vb codificat,ei sunt mai ......stiu ei si trebuie sa te dai dupa ei!
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google