Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai ce uameni, nu pot sa admir pozicile din cauza scandalului!!!
    Eu unul nu consider pe nimeni arogant si incerc sa ignor pretentiile nefondante.
    Citit si rascitit posturile si nu vad scanteia de unde a izbucnit scandalul!
    @adelin - nimeni nu iti sterge nimic, nimeni nu te persecuta sau ceva in genul asta, eu zic sa discutam sa vedem unde-i problemasi putem remedia ca intr-un adevarat club de masini. Acum daca unu are patul (opel) sau autobuz (vanul tau - care sincer imi place) nuvad un motiv de discordie.
    in alta ordine de idei pozele sunt BESTIALEEEEE

    LE
    corect leo mergem acolo
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • sar'naaaa pt diploma! Am primit-o cu bucurie, este un gest de prietenie si apreciere din partea voastra pt mine in primul rand si abia apoi pt munca depusa. V-o coc io!

      Comment


      • imi plac pozele :x o data cu ele sper ca aceasta sectiune a clubului logan sa reinvie iar pe viitor sa trezim si altor posesori de logan dorinta de a face parte din el . Usor ne indreptam spre ceva ce nu a mai fost realizat pana acum .

        A-ti vazut cata lume se uita ...uimita? am starnit multor oameni curiozitatea desi nu am mers foarte mult incolonati

        Mi-a placut la nebunie.

        Adelin ,mi-ai dat impresia in trecut de baiat cuminte ,ascultator si usor de integrat ,dar daca aceasta e alegerea ta ,fie cum vrei !!!fiecare ''doarme dupa cum isi asterne '' . Spre sa te razgandesti si sa treci peste acest eveniment .

        In rest ce pot spune e decat : FELICITARI TUTUROR !!!Sunteti oameni de incredere!!!!
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
        http://mik-anonym.blogspot.com

        Comment


        • si inca ceva , nu masina conteaza , ci omul.
          noi avem o gramada in club cu alte masini decat logan , nu stau sa detaliez ca sunt o gramada.

          Comment


          • Attached Files

            Comment


            • luati aminte vorbele lui Cata_FOF,are mare experienta la faze dastea.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • asa este la inceput ,pt ei problemele astea au fost solutionate cu mult timp in urma pt ca inca de la inceputuri au stiut ce vor ,si incotro se indreapta.
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
                http://mik-anonym.blogspot.com

                Comment


                • Sunt de acord cu ce a zis cata_fof este ok daca in clubul nostru se integreaza si alte marci de masini, este o experienta noua deoarece nu conteaza masina ci omul la urma urmei.
                  Acum daca vii cu securea scoasa.......
                  Pozele sunt bestiale...si chiar daca am mai zis-o...simt nevoia sa o mai spun, deh varsta...
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • superbe pozele..Sper sa reusim pana la urma sa facem ceva cu spalatoria, chiar am nevoie de asa ceva )
                    I My Honda !

                    Comment


                    • stefi pai eu vad ca e cam rezolvata si problema cu spalatoria!
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • Eu voi fi ala din clubul vostru cu o alta masina decat logan...masina care incet, incet va ajunge pe pamant

                        Comment


                        • ce masina, ce marca ?!.....halatul cat costa halatul? (sic Leo)
                          Mai este mult pana departe ...sigpic

                          Comment


                          • no problem Andrei.te facem foto oficial si fan logan club.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • hmm cu motorizare de 1.8 ce poate fi...ceva opel?
                              Mai este mult pana departe ...sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google