Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi patre rau sa te dezamagesc Leo dar am anuntat ca nu pot sa ajung la regionala exzact cum am vb cu tine cu o seara inainte nu itel ce vrei u sa zici ca platesc prostii pt mine, pls suna si fii unpic mai explicit

    Comment


    • Originally posted by leo_negrescu View Post
      domnii,daca aveti chef de discutii gen opel club sau bmw club cred ca ati gresit locatia.chiar va rog sa veniti sambata sau duminica sa lamurim aceste probleme.
      care este comparatia intre lcc si alte judete?
      voi chiar nu faceti diferenta intre:intalniri LCC si discutii generale?
      adeline cum draq din spatele tastaturii dai indicatii,iar la intalniri vii cand vrei,iar atunci nu scoti un cuvant.
      Domnu' Leo. . . diferenta dinte LCC si alte judete...
      in craiova cati suntem?MAXIM 15. . .

      nu dau indicatii din spatele tastaturii

      legat de intalniri vin cand vreau,nu este obligatoriu

      o intrebare sinceraDE CE AU PLECAT UNELE PERSOANE DIN CLUB???
      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

      Comment


      • Adeline,Leo are dreptate in legatura cu vorbitul din fata tastaturii!
        La intalniri poti sa vii sau sa nu vii ca oricum tu nu prea esti prezent decat cu masina!

        Nu o lua ca pe o jignire!Asta este adevarul!
        PS:Muta pe Discutii generale!

        Comment


        • Lista cu cei care vin la intalnirile din w-end si atat trebuie sa apara aici !
          Nici drept la replica, nici replica ......
          Asa ca va rog sa respectati titulatura topicului!!
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • Imi cer scuze ca am postat aiurea!ma gandesc sa renunt....

            Comment


            • anunt noul dvs organizator:dl ADELIN,un om pe care va puteti baza in orice moment.nu Eu un dobitoc care plateste datoriile membrilor.si altele.puteti citi mai multe pe discutii generale.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • .....cred ca sarbatorim 1 aprilie.....
                Mai este mult pana departe ...sigpic

                Comment


                • sincer il inteleg pe leo.......si poate as face si eu la fel!unele persoane sunt aici doar sa bage batu printre gard.....si nu este numai una!imi pare rau ca nu putem face din acest club cum sunt in alte parti...Dl adelin,15 oameni la brasov au organizat o regionala,deci se poate si 15 pers,dar sa se tina de treaba si sa fie pasionati,nu sa vina numa cand se vrea...sau cand se are chef!das in fine,sincer sunt dezamagit.....
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • salutare imi pare rau caci nu am putut ajunge weekendul trecut dar am avut nijte probleme mai grave imi pare rau sincer dar nui nimik recuperez weekendul asta

                    Comment


                    • Salut, nu a mai postat nimeni nimic...nici o lista pentru azi, nici o lista pentru maine..?!! Nu prea miroase a bine...si nu stiu ce se intampla!

                      Comment


                      • Deci la intalnirea de astazi am fost doar eu, DOW si baiatul cu PAI. In rest nu s-a auzit nimic.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pentru azi nu se anunta nimic?!

                          Comment


                          • Am fost acolo pe la si 20 nu erea nimeni si am fugit pe aeroport.
                            sigpic

                            Comment


                            • Am observat ca s-a deschis un nou topic LC BANIE ... cred eu ca era frumos sa fie anuntat si aici . Inteleg ca se doreste " un nou inceput " .... poate o sa fie si cateva reguli noi, reguli care puteau sa fie afisate aici pe topicul vechi iar cei care considerau ca le pot respecta sa se integreze si sa fie prezenti in noile locatii !! Probabil au fost anuntate doar cateva persoane (telefonic sau face to face ), sa inteleg ca cei care nu stiau de acest "nou topic" nu sunt doriti sau ce??!

                              Noi postam ca prostii pe aici ... si asteptam raspunsuri in zadar !!

                              NU E FRUMOS!!


                              TOATE BUNE.

                              1. Bpm
                              2.
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.
                              7.
                              8.
                              9.
                              10.

                              Sambata 31.03.2012 - parcare restaurant prestige!!

                              Ora 15:00
                              Last edited by balacipaul; 25 March 2012, 21:50. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Sambata 31.03.2012 - parcare restaurant prestige!! Ora 15
                                1. Bpm
                                2. ADS
                                3.
                                4.
                                5.
                                6.
                                7.
                                8.
                                9.
                                10.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google