Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper ca nu astazi... nu!?

    Comment


    • Este bine pe 13.04.2008 ???? Ora 12:00 astept si parerile voastre
      sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

      Comment


      • AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


        Cu respect Sticker Man
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Cand avem intalnire ????
          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

          Comment


          • Sry in acest weekend sunt in Bucuresti, daca vreti puteti sa va intalniti.
            LOGAN KISSFM 1.5 DC 85CP

            Comment


            • Eu as venii, dar daca suntem 3 masini nu vad niciun rost.

              Pana una alta, trebuie sa discutam cand ne intalnim cu baietii din pitesti, care sunt mai multi si care chiar sunt interesati !

              Comment


              • Chiar asa ... dak sunt 3 masini care e rostul ? ) vorbim bobi vorbim

                Comment


                • Originally posted by eugeninho View Post
                  Chiar asa ... dak sunt 3 masini care e rostul ? ) vorbim bobi vorbim
                  c s-a hotarat baietii ?? Noi p aici am planificat mai tot ....la voi nu prea sta bn treaba ?

                  Comment


                  • Haideti mai...ne-a omorat ieri ABY cu planurile pentru intampinarea voastra.
                    Nu dezamagiti...

                    Comment


                    • In cel mai rau caz ne intalnim noi 2 masini, si voi )

                      oricum, sper sa isi revina lumea si pe aici prin craiova si sa se strangem mai multi...

                      Comment


                      • Pai eu stiu ca se mai intalnesc baietii de la Dacia duminica .... cel putin eu i'am vazut cam in fiecare duminca pe aeroport...

                        Comment


                        • Originally posted by Ionut TWY View Post
                          Haideti mai...ne-a omorat ieri ABY cu planurile pentru intampinarea voastra.
                          Nu dezamagiti...
                          sunt olteni k me !! Fratii mei !!

                          Comment


                          • Da dar cei cu loganurile cred ca le-au pierdut pe drum ... nu stiu ce s-a intamplat cu ei ... bobi dak e facem noi 2 un drum sa ne intampine baietii asa cum se cuvine :P

                            Comment


                            • Originally posted by eugeninho View Post
                              Da dar cei cu loganurile cred ca le-au pierdut pe drum ... nu stiu ce s-a intamplat cu ei ... bobi dak e facem noi 2 un drum sa ne intampine baietii asa cum se cuvine :P
                              Nu conteaza catzi sunte-ti ....noi va asteptam....paine si sare

                              Comment


                              • Originally posted by ABY View Post
                                Nu conteaza catzi sunte-ti ....noi va asteptam....paine si sare
                                eugenio si boaba, voi sunteti spuma din craiova si sper sa nu se supere ceilalti craioveni, asta e daca nu pot sa vina si ceilalti voi doi sunteti bine veniti si va asteptam la orice ora daca e nevoie mai ales ca veniti dupa atatia km...
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google