Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 99MMH View Post
    Pai haideti sa cadem de acord asupra unei zile si sa ne intalnim odata ca ........
    Ce ziceti, Sambata sau Duminica ??? VINE CINEVA A??!

    Comment


    • Pe duminica , cred ca ajung si eu :P
      LoganClub Craiova

      Comment


      • Ok deci eu si Shadow ......Duminica ora 14.00 e bine?! ...Restul? Nimik nimik?

        Comment


        • intalnire

          Salut !
          Cred ca acum nu mai sunteti singurii din Craiova. Si eu astept sa se faca un club LOGAN Craiova , unde sa putem sa ne intalnim ,sa discutam despre loganurile noastre.

          Comment


          • Adica suntem deja.....3 care poate venim la ora 14, in data de 13.09.2008 la aeroport?

            Comment


            • Corectie la mesajul de mai sus: data de 14.09.2008

              Baieti mai este o ora.....O sa fiu acolo in jur de 14.00, si sper sa nu fiu singuralien2:

              Comment


              • Am sperat degeaba.
                Am stat mai mult de 40 de minute singur .......Cu unii care invatau sa tina covrigu`.
                fara cuvinte.......

                Comment


                • Salutari de la vaslui...Am si eu un coleg pe acolo pe la voi...... Succes in continuare ;)
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • @andru_vs - thx
                    ce zic cei din craiova ne vedem duminica..?!

                    Comment


                    • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne vedem pe sambata ?! Nu am putut ajunge atunci , o sa vin cu siguranta pe sambata ...
                        LoganClub Craiova

                        Comment


                        • @Shadow - vb pe mess sa vedem ce si cum , poate totusi reusim sa ne strangem mai multi ......

                          Comment


                          • Vin astazi cu mihai ne vedem sa vb ce si cum ! Ora 12:00 aeroport
                            LoganClub Craiova

                            Comment


                            • Originally posted by Shadow View Post
                              Vin astazi cu mihai ne vedem sa vb ce si cum ! Ora 12:00 aeroport
                              samb 27 09?Ora 12?
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Dap , mihai tocmai m-a anuntat ca nu poate ajunge acum.... Eu vin dar mai vine cineva ?!
                                LoganClub Craiova

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google