Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eheeeeeeeee

    Simbata Poate va Fac o Surpirza cu a mea bestie 2,5 24 V Vanos ... stiti voi de ce vorbesc...cred ca o scot din service pina tunci...super intalnirea chiar daca a fost ploaie super masinile super tot... noi suntem SuperLoganClubCraiova
    sigpic

    Comment


    • frumoasa intalnire,frumoase masini,ne vedem sambata iar

      Comment


      • salut

        salutare baieti, am citit in mare posturile voastre, eu nu suntdin craiova dar lucrand acolo mi ar fi mai usor sa ajung si eu al intalnirile logan club craiova, daca sunteti amabili postati unde va intalniti de obicei si o sa vin si eu cu cea mai mare placere.merci!!
        ABS 1,6 COMETA

        Comment


        • sal

          Originally posted by dorunicola View Post
          salutare baieti, am citit in mare posturile voastre, eu nu suntdin craiova dar lucrand acolo mi ar fi mai usor sa ajung si eu al intalnirile logan club craiova, daca sunteti amabili postati unde va intalniti de obicei si o sa vin si eu cu cea mai mare placere.merci!!
          ABS 1,6 COMETA
          salut. in fiecare sambata, la ora 13.00, ne strangem in spatele aeroportului din craiova, pe o pista dezactivata. te asteptam

          Comment


          • multumesc 21 RAC, incerc sa fiu acolo si sa nimeresc ca nu am mai fost niciodata pe acolo!!! bafta!
            ABS 1,6 COMETA

            Comment


            • Lume Lume ....

              Cine se anunta pt simbata la intalnire?

              Sa se faca lista :

              1.LoganManiac
              2.
              sigpic

              Comment


              • eu nu pot veni ca sunt la servici,as fi venit cu cea mai mare placere

                Comment


                • lucrez

                  Comment


                  • la munca
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Originally posted by LoganManiac View Post
                      Cine se anunta pt simbata la intalnire?

                      Sa se faca lista :

                      1.LoganManiac
                      2.
                      cred ca esti singur de data asta

                      Comment


                      • mai fratilor, de ce nu puneti mai intalnirea duminica, pt ca majoritatea is liberi

                        Comment


                        • Duminica vin si eu. Parcarea la BIlla e mereu goala...putem s-o facem acolo...
                          I My Honda !

                          Comment


                          • Originally posted by stefi_sezione View Post
                            Duminica vin si eu. Parcarea la BIlla e mereu goala...putem s-o facem acolo...
                            eu unul prefer intimitatea ;)

                            Comment


                            • si eu tot aeroportu il prefer......acum ramane sa ne hotaram sambata sau duminica?

                              Comment


                              • Duminica la 3 -4 ... ne strangem mai multi prieteni. Ieri am fost 30 de masini ... .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google