Intalniri LoganClub Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paste fericit la toata lumea

    Comment


    • Si de la mine un PASTE FERICIT pentru toti membrii clubului.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • un paste fericit va doresc si eu alaturi de cei dragi
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • tuturor (voua si apropiatilor vostri, amicilor, pilelor, "dusmanilor", etc) va doresc sa aveti parte toti de vreme frumoasa, in primul rand sa fiti sanatosi si abia apoi "cu bani", sa ne auzim cu bine. Ce-mi doriti voi mie sa se-ntample voua smile.gif. Un Paste Fericit si odihnitor !

          Comment


          • Paste fericit la toata lumea
            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

            Comment


            • Sanatate multa ,bucurie si mai multa ,kilometrii multi , bani si mai multi
              Paste Fericit din partea LC TG-Jiu
              U can do It put ur Gas into it

              Comment


              • Prin Sfânta Inviere a Domnului Hristos,s-aveţi în casă pace si-un suflet luminos.Iar Tainele Divine :Iubirea şi Speranţa,ÃŽncrederea,Lumina,Să vă-ncălzească viaţa.De Sfînta Sărbătoare,S-aveţi suflet curat,Pască şi ouşoare.Va doresc un PASTE FERICIT din partea L.C. Valea Jiului!

                Comment


                • baieti... care aveti vreo masina de vanzare?

                  Comment


                  • Intalnire Duminica 12 aprilie la aeroport ora 17.00
                    1.kyd

                    Comment


                    • La cate am pe cap,fac tot posibilul sa ajung si eu.
                      2.Dac
                      sigpic
                      Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                      Comment


                      • incerc sa ajung
                        3.MSR

                        Comment


                        • aveti cumva o poza cu stickerul acesta?:-? am inteles k e pe aici pe o pagina anterioara, dar nu dau de el. imi trebuie modelul sa pot sa il fac si eu
                          Attached Files

                          Comment


                          • Unde pot sa fac si eu un Polish bun in Craiova ? Sa fie ceva de calitate, de FHL am auzit lucruri cam rele.
                            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                            Comment


                            • Originally posted by Shakar View Post
                              Unde pot sa fac si eu un Polish bun in Craiova ? Sa fie ceva de calitate, de FHL am auzit lucruri cam rele.
                              100 ron la Redac, cu acte. produse 3M. mai multe la fata locului, dupa ce vedem masina.

                              Comment


                              • Hmm, suna interesant. Masina nu are decat o zgarietura de cativa cm pe portiera si alte cateva pe capota, mai finute (gheare de pisica/porumbel/whatever). Poate fac o vizita pentru mai multe detalii. Mai mult ma enerveaza niste zgura depusa pe plafon/capota/portbagaj, stau destul de aproape de o fabrica si s-a depus in 2 ani, se simte la mana. Vreau ca masina sa iasa impecabila de acolo. Banuiesc ca se face si o ceruire dupa aceea ?
                                '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google