Recomandare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomandare

    Salutare! Am un 1.4 mpi din mai 09 si inca nam un radiocasetofon si nici boxe la el, ce mi-ati recomanda si de unde sa le procur? (sunt din craiova)
    Bugetul este de vreo 3 mil si ceva ..
    Multam

  • #2
    @zamolxianu: Se pare ca ai cam pasit cu stangul deschizand acest thread, inainte de a cauta in thread-urile Forum-ului...oricum, din partea mea,
    Bun venit!

    Recomandarea privind acest thread, va veni in mod sigur de la un distins Moderator si in mod sigur se va lasa cu Deleted Thread!...dar nu stii asta, de la mine

    O recomandare din partea mea ar fi, lecturarea atenta a tot ce gasesti legat de radio si boxe, in paginile link-ului de mai jos, bineinteles daca nu eziti sa dai un click pe el:
    http://www.loganclub.ro/forum/search...archid=1100308 si postezi in thread-urile cu tema ce te intereseaza.

    Sa stapanesti sanatos masina si bafta cu achizitionarea "bijuteriilor" mult dorite!...dar la banutii aia ai tai, se pare ca va trebui sa te multumesti cu ceva mai modest
    Last edited by angel; 16 August 2009, 19:06.


    sigpic

    Comment


    • #3
      2 boxe sony xplod pe 13" sunt 80 lei in selgros/carrefour/real si alte hypermarketuri, si de restul, in jur de 220 lei gasesti un cd player pe la cineva in stare buna si nu chiar ultimul jaf
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        Cauta in thread-urile din link-ul dat de colegul angel
        Aici se inchide.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google