Anvelope montana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anvelope montana

    Caut un posesor dacia logan care a avut echipata masina cu anvelope montana 185\65\15 care ia ramas roata de rezerva nou nouta nerulata. Deoarece aceste anvelope nu se mai fabrica si nu se mai gasesc la comercializare propun sa-i achizitionez o anvelopa noua in scimbul celei pe care o detine pentru a face o pereche si a o putea utiliza,sau invers cum doriti.sunt din craiova 0763610911

  • #2
    incearca sa dai un anunt la bursa sau cauta la membrii de pe forum care dezmembreaza loganuri

    Comment


    • #3
      Daca te ajuta cu ceva, eu am rezerva noua, dar Kormoran nu Montana. Are exact acelasi profil ca si Montana.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #4
        Originally posted by vitriol View Post
        Daca te ajuta cu ceva, eu am rezerva noua, dar Kormoran nu Montana. Are exact acelasi profil ca si Montana.
        corect dar floarea cauciucului nu este la fel,si anvelope kormoran se gasesc ,montana nu se mai fabrica ,oferta mea este ca si un ajutor reciproc pentru cei care au ramas cu o anvelopa stinghera care nu se mai fabrica ,asa ca mine,oricum iti multumesc si cred ca ai inteles mesajul.

        Comment


        • #5
          Originally posted by sympi View Post
          Caut un posesor dacia logan care a avut echipata masina cu anvelope montana 185\65\15 care ia ramas roata de rezerva nou nouta nerulata. Deoarece aceste anvelope nu se mai fabrica si nu se mai gasesc la comercializare propun sa-i achizitionez o anvelopa noua in scimbul celei pe care o detine pentru a face o pereche si a o putea utiliza,sau invers cum doriti.sunt din craiova 0763610911
          Salut !

          Am un Logan din 2004, echipată cu anvelope Montana şi am rămas cu roata de rezervă nou- nouţă, nerulată.
          Problema este, că stăm cam departe unul de altul.( jud. Covasna )

          Cu respect,
          D. Ferenc
          Last edited by Deme Ferenc; 23 July 2010, 10:58.

          Comment


          • #6
            Montana 185/65 R15 88T M 801

            Salut !

            Am un Logan din 2004, echipată cu anvelope Montana şi am rămas cu roata de rezervă nou- nouţă, nerulată.
            Problema este, că stăm cam departe unul de altul.( jud. Covasna ) Tel:0744624135

            Cu respect,
            D. Ferenc

            Comment


            • #7
              Originally posted by sympi View Post
              Caut un posesor dacia logan care a avut echipata masina cu anvelope montana 185\65\15 care ia ramas roata de rezerva nou nouta nerulata. Deoarece aceste anvelope nu se mai fabrica si nu se mai gasesc la comercializare propun sa-i achizitionez o anvelopa noua in scimbul celei pe care o detine pentru a face o pereche si a o putea utiliza,sau invers cum doriti.sunt din craiova 0763610911
              mai e valabil anuntu am eu rezerva noua cu cauciuc montana

              Comment


              • #8
                am si eu una noua nerulata.

                Comment


                • #9
                  Ma intereseaza si pe mine sa cumpar o rezerva montana , sunt din Bacau , dati pm sau tel . la 0744173019, fast

                  Comment


                  • #10
                    sor7n am trimis PM

                    Comment


                    • #11
                      mai ai un pm si de la mine

                      Comment


                      • #12
                        salut

                        si eu as vrea sa achizitionez un cauciuc montana m801..daca mai are careva astept un mesaj prin care sa mi se spuna si pretul...respecte

                        Comment


                        • #13
                          Salut.
                          Caut si eu o anvelopa MONTANA noua,pentru cineva.
                          De preferat Cat mai aproape de mioveni-pitesti.
                          Multumesc.
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • #14
                            salut,as dori si eu anvelope de vara montana 185/65/R15,de preferat SLATINA-CRAIOVA.
                            cei care au si sunt interesati sa ma contacteze!
                            CAUT ANVELOPE DE VARA 185/65/R15 montana.De preferinta cei din SLATINA sau CRAIOVA

                            Comment


                            • #15
                              am montana 185/65r15 nerulata -targoviste tel 0722534837

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google