Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata mai bine STANGA, mergi si mai ia unu nou !!

    Niciodata nu vei gasi aceeasi nuanta (la un interval de timp asa mare), doar daca cumperi set 2 buc !!

    Se poate ca DREAPTA sa fie chiar 8000 K.

    Comment


    • Pai fac comanda la ele pe ebay ca sunt 16 dolari amandoua ) asa am dat 65 de lei pe un bec
      LoganClub Craiova

      Comment


      • Da, este o solutie mai buna ...

        App. ce-i cu tine pe forum?! Credeam ca ai dat coltzu' ))

        Comment


        • Haideti sa stabilim impreuna o alta ora pentru intalnire, astfel incat sa putem sa ajungem cat mai multi:

          Intalnirea se va face tot in fiecare Duminica, propunerile sunt:

          Ora - 17:00
          Ora - 18:00


          (astfel incat sa mai prindem totusi o raza de soare pentru poze)

          In cazul in care nu va convine actuala locatie, va rog sa veniti cu propuneri!!

          Multumesc.

          Comment


          • 18 billa sau lidl
            sigpicLoganClub Craiova #TIC

            Comment


            • eu propun 18dar in parcare la succes!mult mai mult liber,spatiu,putem bea o cafea,suc.....

              si propun,daca ne vom strange mai multi,sa facem CAR-eul tiganului.....ce ziceti?
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • my friend,is not your home.be patient.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • Si eu tot pentru ora 18:00 optez, locatie imi este indiferenta .... asteptam si alte opinii !!

                  Ce-i ala car-eul tiganului? :P))

                  Comment


                  • Paul dai si mie un mesaj duminica la pranz sa-mi zici locatia, ca eu seara la 5:30-6 ajung in Craiova. Pe la 7 cred ca ajung la voi.
                    sigpicLoganClub Craiova #TIC

                    Comment


                    • ora este oarecum ok, avand in vedere ca vine vara.
                      pe aeroport ce ziceti, ca pe vremuri!
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • Eu chiar sunt dispus oriunde si la Succes, Billa, Prestige, Aeroport - nu conteaza, important este unde vreti si voi toti !!

                        Comment


                        • 18:00 sa fie ...dar locatia?Eu as fii intre Bila si Aeroport

                          Comment


                          • Eu chiar sunt dispus oriunde si la Succes, Billa, Prestige, Aeroport - nu conteaza, important este unde vreti si voi toti!propun totusi undeva unde sa ne vada lumea...la MAT de exemplu sau MALL,sa se stie ca existam,ca si loganul e o masina frumoasa si ca suntem uniti.Asa daca gandim in functie de nr.colegilor care suntem in numar mai mare e de preferat Craiovita!
                            Last edited by ionut_nut; 5 April 2014, 11:16.

                            Comment


                            • Da, este un lucru important sa alegem o locatie unde sa ne si vada lumea.
                              Asta ar insemna sa eliminam locatiile care sunt oarecum in afara orasului cum ar fi Aeroportul, Mat si Succes........... pana la urma raman 2 variante si anume: MALL AUCHAN sau BILLA !



                              Mai asteptam pareri !!

                              Comment


                              • si eu la fel mall sau craiovita bila sau lidal la 18-00 ar fi bn....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google