Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by balacipaul View Post
    Da, am si eu o parere :

    Cred ca masina lu' Adelin are un tzacanit intre volan si scaun ...
    EHEEHEE.....

    a imbatranit si ea...

    CUMPAR CEASURI CB+CI IN PRET BUN
    Last edited by adelin; 9 April 2012, 22:32. Reason: Automerged Doublepost
    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

    Comment


    • Salutare baieti!!!
      Am observat ca sunteti dezorganizati
      din ce cauza?
      La urmatoarea intalnire prezent!

      Comment


      • alexandru .... este doar o concluzie d'a ta , suntem ok din multe puncte de vedere, vino si o sa te convingi !!

        Sunt cateva persoane care migreaza din LC CRAIOVA - in LC BANIE si invers ( au ales sa fie " liberi " ) , pentru noi nu este nici un fel de problema, pana la urma poate sa vina tot LC BANIE in LC CRAIOVA... numai daca vor !!

        Daca ai nelamuriri, vino si o sa primesti raspunsuri.... te asteptam !
        Last edited by balacipaul; 10 April 2012, 01:22.

        Comment


        • Originally posted by balacipaul View Post
          alexandru .... este doar o concluzie d'a ta , suntem ok din multe puncte de vedere, vino si o sa te convingi !!

          Sunt cateva persoane care migreaza din LC CRAIOVA - in LC BANIE si invers ( au ales sa fie " liberi " ) , pentru noi nu este nici un fel de problema, pana la urma poate sa vina tot LC BANIE in LC CRAIOVA... numai daca vor !!

          Daca ai nelamuriri, vino si o sa primesti raspunsuri.... te asteptam !
          of of of ne dam si noi cu parerea asa...dezorganizare totala.)daca vrea domnu alexandru sa vina si daca este organizeaza el ce vreaD

          Originally posted by balacipaul View Post
          Nu uitati de propunerea mea...!!
          mda...de exemplu sami spuneti si mie un vopsitor bun ;) care sami faca si mie portbagau si capota dupa pasti.....
          Last edited by DJ-87-DRS; 10 April 2012, 01:47. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Ar fi foarte bine daca nu ati face 20 de conturi sa postati ba ca suntem dezorganizati , ba ca sa posteze fiecare la rubrica my ride si etc. Din moment ce nu faci parte dintr-un colectiv si nu te duci sa vezi despre ce este vorba nu stiu cum poti afirma ca este cineva dezorganizat.

            Sunt curios sa vad daca vi la urmatoarea intalnire

            PS : Adelin ne uitam joi la masina sa vedem cum arata burdufu` de la planetara daca vine si Mihai , sunt mai multe pareri
            LoganClub Craiova

            Comment


            • perfect de acord cu cata (Shadow)
              in cazul luia Ade mai suspectez si bucsele de la bara de torsiune!
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • Va salut baieti ..

                Azi am facut si eu CLEAN la grila fata ... maine o sa merg cu masina la service, am cateva elemente de vopsit ( inclusiv spoilerul fata cu tot cu grila ) .

                Ce parere aveti despre elementele acelea de plastic care se ataseaza pe buza aripilor... cat de utile sau daunatoare sunt?!!

                Ma bate gandul sa-mi pun datorita pietricelelor care sar de la roti.
                Attached Files

                Comment


                • Originally posted by balacipaul View Post
                  Va salut baieti ..

                  Azi am facut si eu CLEAN la grila fata ... maine o sa merg cu masina la service, am cateva elemente de vopsit ( inclusiv spoilerul fata cu tot cu grila ) .

                  Ce parere aveti despre elementele acelea de plastic care se ataseaza pe buza aripilor... cat de utile sau daunatoare sunt?!!

                  Ma bate gandul sa-mi pun datorita pietricelelor care sar de la roti.
                  usor. . .usor intra 'virusul' si in tine frumos
                  imi place mergi simply cleann
                  exclus elementelor care se monteaza pe buza aripilor
                  daca ai observat la Marius-DOW intra rugina... cand speli masina ramane apa...mai ales la ploi...apa cu nisip...jale
                  iti dau exemplu chederul de la usi exterioare dal jos si vezi daca ai rugina

                  nu prea da bine culoarea capotei cu stema clean
                  spoilerul albastru total,capota negru.. . .
                  incearca ceva UNIC
                  Last edited by adelin; 10 April 2012, 21:16.
                  Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                  http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                  Comment


                  • o idee pentru modificarea farurilor led semnalizare:>
                    clean bara fata despartitura jumate
                    Attached Files
                    Last edited by adelin; 10 April 2012, 21:27.
                    Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                    http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                    Comment


                    • se pricepe careva la playere auto?
                      am un JVC KD-G632 are functia bluethoot si nu ii dau de cap
                      Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
                      http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

                      Comment


                      • Originally posted by balacipaul View Post
                        Va salut baieti ..

                        Azi am facut si eu CLEAN la grila fata ... maine o sa merg cu masina la service, am cateva elemente de vopsit ( inclusiv spoilerul fata cu tot cu grila ) .

                        Ce parere aveti despre elementele acelea de plastic care se ataseaza pe buza aripilor... cat de utile sau daunatoare sunt?!!

                        Ma bate gandul sa-mi pun datorita pietricelelor care sar de la roti.
                        Frumos lucrata bara,un pret pentru manopera?
                        My ride: http://www.loganclub.ro/forum/dj_93_...an-t46927.html

                        Comment


                        • pret clean

                          60 lei + un drum la pielesti

                          Comment


                          • a iesit bine grila, bravos!
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • Da bun asa , imi place grila . Vreau sa-mi fac cu autocolant gen carbon unde ti-ai facut tu grila cea interioara.
                              LoganClub Craiova

                              Comment


                              • Am fost azi la service, dar nu au timp sa-mi faca toate elementele, o sa-mi vopseasca decat spoilerul fata, iar dupa SF. PASTI o sa merg sa vopsesc si restul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google