Discutii Generale Craiova

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrei sa le bagi in oglinzi? ce parere sa avem , zii ce vrei sa faci cu ele!
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • azi le-am descoperit , si ma intrebam asa... o arata bine ( sa nu fie taranesc / cocalaresc ) !!

      Dupa cate se pare, se monteaza in spatele geamului oglinda, nu stiu cu firele daca ar fi vreo problema pentru montaj, cred ca se leaga de semnalizarea din aripa fata !! :S

      Comment


      • pai cu firele nu ai ce problema sa fie ca le scoti pe langa firele de la oglinda (daca ai oglinda electrica) daca nu nu stiu daca este gaura data pe acolo. mare lucru cred ca nu este la montaj, mai greu ca tre sa dai oglinda jos din carcasa ca sa poti fixa ledurile acolo. ca sa fiu sincer insa nu prea le vad intrebuintareamai ales pe timp de noapte cand semnalizezi cred ca nu mai vezi nimic in oglinda de pe parte pe care semnalizezi din cauza luminii.
        sigpic

        Comment


        • Parerea mea strict personala este sa nu le pui )) restu se intelege de la sine. Si nu le vad rostu

          PS : pentru cei care fac parte din LoganClub Craiova va rog sa faceti cerere de aderare la grup.

          1. Panoul de control al utilizatorului
          2. Group Memberships
          3. Selectati bulina de la LoganClub Craiova si dati join !
          Last edited by Shadow; 20 April 2012, 12:25.
          LoganClub Craiova

          Comment


          • pai stai asa ca nu eram hotarat .. eram doar curios sa aflu si parerea celorlalti colegi .. mi s-a parut interesant cat de cat..acum nu stiu cat de utile sunt avand in vedere ca nu putem vedea inainte ...pe o alta masina !

            Comment


            • pai lasa ca le pui tu si vedem si noi daca vin bine sau nu nu, sfatul meu este sa nu le pui asa cum am zis si mai sus nu le vad utilitatea
              sigpic

              Comment


              • ii punem una lui shadow in frunte sa vedem cum ii sta )


                app. o conecteaza la iphone!!
                Last edited by balacipaul; 20 April 2012, 12:31. Reason: daca are iphone !!:))

                Comment


                • Hahahaha , eu vreau proiectoare din alea pe led
                  Last edited by Shadow; 20 April 2012, 12:38.
                  LoganClub Craiova

                  Comment


                  • daca nu i-ai scris la iepurash !! asteapta pe mos' nicolae !!

                    Comment


                    • si eu in curand cred ca o sa vreau sa imi pun smd-uri pe pozitii dar cand ma gandesc ce am patit cand mi s-a ars becu de pozitie de pe partea stanga parca mi se taie elanu
                      sigpic

                      Comment


                      • Lasa ca atunci cand vrei sa ti le schimbi iti scot eu pozitia ) sau daca nu dam farul jos
                        LoganClub Craiova

                        Comment


                        • eu ma gandeam sa dam cu tot cu spoiler ..)))

                          ce draq domne ca in 2 min n-am ce face cu ambele pozitii !

                          Comment


                          • e bine eu ca sa schimb pozitia pe stanga m-am vazut nevoit sa dau spoiler-ul jos ca sa demontez faru mi-a fost imposibil sa o scot altfel, dupa aia insa mi-am dat seama ca s-ar putea sa reusesc pe jos pe sub masina dar nu am incercat inca.
                            sigpic

                            Comment


                            • dumnezeule ..) mare ..nush cum de nu ai reusit ca eu am tot schimbat !! ;)

                              Comment


                              • s-ar putea sa am mana mai groasa :-" dar am pus pe un prieten care are mana mai subtire si nici el nu a reusit.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google